підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
10.03.2016

Москаль продовжив "декомунізацію" Закарпаття: вулиця Леніна стала вулицею Героїв Небесної сотні, а вулиця Червоноармійська – вулицею Володимира Івасюка

 

Геннадій Москаль підписав друге розпорядження про перейменування прокомуністичних вулиць у населених пунктах області в рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

Згідно з розпорядженням голови ОДА, вулицю Комсомольську в селищі Чинадійово Мукачівського району Закарпатської області перейменовано на вулицю Арсенія Коцака (один із найвідоміших культурно-освітніх діячів Закарпаття XVIII ст., вчений, мовознавець, поет, педагог, історик, філософ, теолог).

Вулицю Червоноармійську в селищі Чинадійово – на вулицю Володимира Івасюка (український поет і композитор, автор «Червоної рути»).

Вулицю Чапаєва в селищі Чинадійово – на вулицю Степана Клочурака (закарпатський громадсько-політичний діяч, президент Гуцульської республіки (1918-1919).

Вулицю Фрунзе в селищі Чинадійово – на вулицю Івана Фірцака (український борець і силач, у 1928 році визнаний найсильнішою людиною планети).

Вулицю Щорса в селищі Чинадійово – на вулицю Михайла Вербицького (автор музики державного гімну України «Ще не вмерла Україна»).

Вулицю Жовтневу в селі Драгово Хустського району – на вулицю Михайла Бращайка (політичний діяч, автор закону про назву, мову, прапор, герб та гімн Карпатської України).

Вулицю Колгоспну в селі Драгово – на вулицю Івана Ірлявського (закарпатський поет, один із активістів Карпатської України).

Вулицю Комсомольську в селі Драгово – на вулицю Андрія Бачинського (церковний діяч Закарпаття XVIII – XIX ст., просвітитель).

Вулицю Корчагіна в селі Драгово – на вулицю Федора Корятовича (литовсько-подільський князь, котрий у 14 столітті переїхав на Закарпаття і справив величезний вплив на політичне й культурне життя краю).

Вулицю Леніна в селі Драгово – на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Вулицю Пархоменка в селі Драгово – на вулицю Василя Маркуся (український закарпатський науковець, публіцист і громадський діяч української діаспори в США).

Вулицю Чапаєва в селі Драгово – на вулицю Теодора Ромжі (єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії (1944-1947), отруєний представниками НКВС).

Вулицю Щорса в селі Драгово – на вулицю Вікентія Шандора (вчений, публіцист, громадсько-політичний і культурний діяч Підкарпатської Русі та Карпатської України).

 повернутись 


 
ЗМІ
05.04.2017

Якщо б реформа поліції відбулася, ми б не бачили у різних ЗМІ, як щодня ловлять поліцейських

 

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль в інтерв’ю телеканалу «112 Україна» розповів про ситуацію на Закарпатті, про декомунізацію і про те, чи відбулася в Україні реформа поліції   докладніше 


06.02.2017

Геннадій Москаль: «Або ми воюємо, або ми торгуємо. Одне з двох, мусимо вибрати!

Інтерв’ю голови Закарпатської ОДА виданню «Главком»

Геннадій Москаль керує Закарпаттям з липня 2015 року. До того він займав посаду голови обласної держадміністрації на охопленій війною Луганщині. Проте сказати, що зараз його робота протікає набагато спокійніше, не можна. Теми незаконної рубки лісу та контрабанди на митниці – ключові для Закарпаття. Та в останні дні і вони відійшли на другий план.    докладніше 


05.02.2017

Савченко в Росії вправили мізки, у нас буде ще пара таких, як вона - Геннадій Москаль

Про те, чи є на Закарпатті проблема незаконної вирубки лісу, чому в Україні провалено реформу поліції, "вінницьких", які активно приходять до влади, та росіянина, який міг обробити Надію Савченко під час її перебування в полоні, в другій частині інтерв’ю ONLINE.UA розповів голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль.   докладніше 


31.01.2017

Геннадий Москаль: «Я с ужасом и в холодном поту жду 2019 год»

 

Губернатор Закарпатской области рассказал «Апострофу» о полиции, контрабанде и экспорте леса

 

Губернатор Закарпатской области ГЕННАДИЙ МОСКАЛЬ имеет за плечами карьеру МВД и опыт в политике. Как бывший нардеп он поделился мыслями о предстоящих выборах, как опытный работник органов внутренних дел – о конкурсе на главу Нацполиции и ситуации в Княжичах, как бывший губернатор Луганской области – об экономической блокаде оккупированных территорий, а в качестве главы Закарпатской ОГА рассказал, что происходит с экспортом леса-кругляка.   докладніше 


26.01.2017

Геннадій Москаль: сепаратизму на Закарпатті немає, була пара ідіотів, але вже притихли

 

Народна мудрість твердить: коли обпечешся на гарячому молоці — почнеш і на холодну воду дмухати. Можливо, тому після анексії Криму і початку бойових дій на сході України, яким передували сепаратистські заворушення на Донбасі, українці дуже болісно сприймають будь-які натяки на можливі сепаратистські настрої в інших регіонах нашої держави. Як не дивно, найбільше занепокоєння у цьому відношенні викликає Закарпаття.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions