підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
10.03.2016

Москаль продовжив "декомунізацію" Закарпаття: вулиця Леніна стала вулицею Героїв Небесної сотні, а вулиця Червоноармійська – вулицею Володимира Івасюка

 

Геннадій Москаль підписав друге розпорядження про перейменування прокомуністичних вулиць у населених пунктах області в рамках Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки».

Згідно з розпорядженням голови ОДА, вулицю Комсомольську в селищі Чинадійово Мукачівського району Закарпатської області перейменовано на вулицю Арсенія Коцака (один із найвідоміших культурно-освітніх діячів Закарпаття XVIII ст., вчений, мовознавець, поет, педагог, історик, філософ, теолог).

Вулицю Червоноармійську в селищі Чинадійово – на вулицю Володимира Івасюка (український поет і композитор, автор «Червоної рути»).

Вулицю Чапаєва в селищі Чинадійово – на вулицю Степана Клочурака (закарпатський громадсько-політичний діяч, президент Гуцульської республіки (1918-1919).

Вулицю Фрунзе в селищі Чинадійово – на вулицю Івана Фірцака (український борець і силач, у 1928 році визнаний найсильнішою людиною планети).

Вулицю Щорса в селищі Чинадійово – на вулицю Михайла Вербицького (автор музики державного гімну України «Ще не вмерла Україна»).

Вулицю Жовтневу в селі Драгово Хустського району – на вулицю Михайла Бращайка (політичний діяч, автор закону про назву, мову, прапор, герб та гімн Карпатської України).

Вулицю Колгоспну в селі Драгово – на вулицю Івана Ірлявського (закарпатський поет, один із активістів Карпатської України).

Вулицю Комсомольську в селі Драгово – на вулицю Андрія Бачинського (церковний діяч Закарпаття XVIII – XIX ст., просвітитель).

Вулицю Корчагіна в селі Драгово – на вулицю Федора Корятовича (литовсько-подільський князь, котрий у 14 столітті переїхав на Закарпаття і справив величезний вплив на політичне й культурне життя краю).

Вулицю Леніна в селі Драгово – на вулицю Героїв Небесної Сотні.

Вулицю Пархоменка в селі Драгово – на вулицю Василя Маркуся (український закарпатський науковець, публіцист і громадський діяч української діаспори в США).

Вулицю Чапаєва в селі Драгово – на вулицю Теодора Ромжі (єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії (1944-1947), отруєний представниками НКВС).

Вулицю Щорса в селі Драгово – на вулицю Вікентія Шандора (вчений, публіцист, громадсько-політичний і культурний діяч Підкарпатської Русі та Карпатської України).

 повернутись 


 
ЗМІ
16.06.2016

Москаль: Гройсман любит кого-то поставить напротив и чихвостить. Это практика в стиле Путина

 

В эксклюзивном интервью изданию "ГОРДОН" глава Закарпатской областной государственной администрации Геннадий Москаль рассказал, почему конфликтует с главой фискальной службы Романом Насировым, зачем публикует компромат на экс-президента Виктора Ющенко, за что критикует добровольцев и реформу силовых структур, а также о том, почему Украина проигрывает сражение за Крым.   докладніше 


10.05.2016

Москаль: Насирову захотелось сменить главу таможни и рейдерским путем захватить всю Закарпатскую область

 

Глава Государственной фискальной службы Украины Роман Насиров давно должен был инициировать изменения в Таможенный кодекс, чтобы прекратить контрабанду сигарет, спрятанных в дрова, заявил изданию"ГОРДОН" закарпатский губернатор Геннадий Москаль.   докладніше 


29.04.2016

Геннадій Москаль: «Якби на Закарпатті було все добре, я б далі працював на Луганщині»

Губернатор Закарпаття розказав про російські провокації та примусову декомунізацію

 

Закарпаття з'являється у новинах ледь не частіше за усі інші регіони України. Саме у цій області усі вулиці Терешкової отримали нові назви, через підтримку першої жінки-космонавта анексії Криму. За гучними перейменуваннями стоїть губернатор області Геннадій Москаль.    докладніше 


05.02.2016

Геннадій Москаль: істерію з сепаратизмом на Закарпатті роздмухує Росія

 

У другій частині інтерв’ю голова Закарпатської обласної адміністрації Геннадій Москаль розповів "Обозревателю" про те, хто і що переправляв контрабандою в Євросоюз, як в європейських борделях з`являються українські повії, чи дійсно на Закарпатті існує загроза сепаратизму та як саме варто повертати Крим і Донбас. Першу частину розмови читайте тут: http://moskal.in.ua/index.php?loc=zmi&news_id=2094   докладніше 


03.02.2016

Геннадій Москаль: бажаючих мене вбити так багато, що "Правий сектор" може не встигнути

 

У січні Закарпаття знову з’явилося у новинних стрічках всіх українських (і не тільки) ЗМІ. Цього разу – через бійку зі стріляниною на курорті Драгобрат за участі бійців "Правого сектора". Резонансні судові засідання, гучні заяви як з боку радикалів, так і з боку керівництва Закарпатської області лише підлили масла у вогонь.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions