підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
24.04.2014

ТСК передала матеріали про розгін Євромайдану в Генпрокуратуру

Тимчасова слідча комісія Верховної Ради України закінчила перевірку подій, пов’язаних із розгоном акції протесту громадян (Євромайдан) у ніч із 29 на 30 листопада 2013 року.
— Згідно з п.4 ст. 28 Кримінального Кодексу України, “злочин визнається вчиненим  злочинною організацією, якщо він скоєний стійким ієрархічним об'єднанням декількох осіб (п'ять і більше), члени якого або структурні частини якого за попередньою змовою   зорганізувалися для спільної діяльності з метою безпосереднього вчинення тяжких або  особливо тяжких злочинів учасниками цієї організації, або керівництва чи координації злочинної діяльності інших осіб, або забезпечення функціонування як самої злочинної організації, так і інших злочинних груп”, — нагадує голова ТСК Геннадій Москаль. — Комісія дійшла висновку, що керівником даної злочинної організації є колишній міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко.


В дану організацію також входили: заступник міністра внутрішніх справ В.Ратушняк, начальник Головного управління МВС у м. Києві В.Коряк, заступник начальника ГУ МВС України у м.Києві по громадській безпеці П.Фетчук, начальник управління громадської безпеки ГУ МВС України у м.Києві  О.Мариненко, заступник начальника Управління по громадській безпеці МВС України у м.Києві С.Кірдасюк, начальник спецпідрозділу “Беркут” ГУ МВС України у м.Києві С.Кусюк. Дії цих “правопохоронців” підпадають під статтю 255 Кримінального кодексу України — “створення злочинної організації”.
Як повідомило Тимчасовій слідчій комісії Верховної ради Головне управління Державної виконавчої служби України, в ніч із 29 на 30 листопада 2013 року ні керівництво МВС, ні керівництво ГУ МВС у м.Києві не зверталося до нього для участі державного виконавця у виконанні рішення Окружного адміністративного суду у м.Києві. Тому державний виконавець не був присутній під час розгону “Євромайдану” спецпідрозділами “Беркут” у ніч із 29 на 30 листопада. Хоча, згідно із законодавством України, виконання судових рішень покладається виключно на Державну виконавчу службу України.
У той же час Київська міська державна адміністрація повідомила, що 28 листопада 2013 року  в.о. першого заступника департаменту культури Ліновецька В.Т. звернулася до ГУ МВС України у м.Києві щодо забезпечення громадського порядку на Майдані Незалежності під час новорічно-різдвяних заходів. Правову оцінку та визначення наявності ознак злочину у винесенні Окружним адміністративним судом Києва рішення про заборону акцій мирних протестів на Майдані Незалежності (яке фактично заборонило реалізацію конституційних прав на проведення акції мирного протесту) та щодо листа за № 010-093915 за підписом Ліновецької В.Т. має дати Генпрокуратура України.
ТСК вважає, що є всі підстави для вручення згаданим особам повідомлення про підозру в скоєння злочину, складання обвинувального акту та направлення справи до суду.
Напрацьовані комісією матеріали направлені до в.о. Генпрокурора України О.Махніцького для залучення до кримінального провадження.

 повернутись  
ЗМІ
10.01.2017

Геннадій Москаль: «Я «наїжджаю» тільки по ділу і у відповідь!»

Геннадія Москаля призначили на Закарпаття в липні 2015-го, однак, якщо врахувати, що через кілька місяців почалися місцеві вибори, а потім тривала «коаліціада» в обласній раді, повноцінно йому вдалося попрацювати тільки минулий 2016-й рік. Його закінчення – хороша нагода поговорити про те, що вдалося зробити, і що заплановано на 2017-й.   докладніше 


31.10.2016

По количеству двойных паспортов лидирует Киев, а не Закарпатье – Геннадий Москаль

 

Есть ли сепаратистские настроения на Закарпатье, и какие уроки Украина должна вынести из оккупации Крыма Российской Федерацией, издательству Politeka рассказал председатель Закарпатской государственной администрации Геннадий Москаль   докладніше 


23.10.2016

Геннадій Москаль: "Прибрати мене не дасть Президен

Когда летом 2015-го - после скандальной перестрелки в Мукачево - Президент Порошенко экстренно "перебросил" Геннадия Москаля из Луганска в Ужгород, эксперты отмечали: "слишком короткая скамья запасных, на все форс-мажоры не напасёшься - их, форс-мажоров, много, а Москаль - один".

Прошло чуть менее полутора лет, и сегодня Геннадий Геннадиевич спокойно рапортует: "Восстановил вертикаль власти в области".   докладніше 


25.07.2016

Поліцію за 3 місяці не вчать. Інтерв’ю з Москалем

 

Губернатор Закарпаття – важка посада, будь-хто скаже. Сепаратизм, контрабанда, місцеві клани – ось проблеми, які на слуху, пише Олена Марченко у №27 журналу Корреспондент від 15 липня 2016 року.   докладніше 


11.07.2016

Геннадій Москаль: незаконно озброєних формувань на Закарпатті більше нема

Цього тижня минає рівно рік із того моменту, як один із найяскравіших та найепатажніших українських політиків, Геннадій Москаль, був призначений на посаду голови Закарпатської обласної державної адміністрації. Очевидно, що підписуючи указ, жодного сумніву в успішності цього керівника Президент не мав, адже під час мукачівських подій ситуація на Закарпатті була не кращою, ніж на прифронтовій Луганщині.    докладніше 
(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions