Москаль просить Нацраду з питань телебачення і радіомовлення вплинути на “Громадське телебачення” і “24 канал”

Адвокат Геннадій Москаль звернувся з листом до Національної ради з питань телебачення і радіомовлення з проханням вплинути на “Громадське телебачення” України та “24 канал”, які ігнорують право на відповідь його клієнта Руслана Щербаня.

В листі пан Москаль нагадує, що на початку грудня 2020 року в ефірі “Громадського” та “24 каналу” поширювалася інформація, що стосувалася особи Руслана Щербаня – одного з синів вбитого у 1996 році бізнесмена і політика Євгена Щербаня. Геннадій Москаль, що як адвокат представляє інтереси Р. Щербаня, протягом грудня звертався до телеканалів з проханням надати йому ефірний час для донесення позиції свого клієнта. Однак відповіді до сих пір не отримав.

“Вважаю дії Громадського телебачення та 24 каналу неправомірними, оскільки вони суперечать нормам чинного законодавства та порушують права і законні інтереси Руслана Щербаня, – серед іншого йдеться в документі. –  Прошу розглянути мою скаргу… і за результатами розгляду прийняти рішення у відповідності до закону України “Про телебачення і радіомовлення”.

Поширити