Москаль просить “BBC” вплинути на “Громадське”, яке ігнорує право на відповідь Руслана Щербаня

Адвокат Геннадій Москаль звернувся з листами до Української служби BBC, а також до Лондонського офісу цієї телерадіоорганізації, з проханням вплинути на “Громадське телебачення” України, яке ігнорує право на відповідь Руслана Щербаня.

В листах пан Москаль нагадує, що 3 грудня 2020 року в ефірі “Громадського” транслювався фільм-розслідування “Спадкоємець” Євгена Щербаня-молодшого – одного з синів вбитого у 1996 році бізнесмена і політика Євгена Щербаня. “Громадське” стверджує, що зйомки фільму фінансувалися BBC. Оскільки у фільмі демонструвалася оцінка особистої позиції Руслана Щербаня стосовно подій вбивства його батька та слідства, Геннадій Москаль, що як адвокат представляє інтереси Р. Щербаня, ще 25 грудня 2020 року звернувся до “Громадського” з проханням надати йому ефірний час для донесення позиції свого клієнта. Однак відповіді до сих пір не отримав.

“Оскільки BBC фінансувало зйомки фільму “Спадкоємець” в рамках спільного проєкту з “Громадським телебаченням”, прошу вас вплинути, або іншим способом сприяти тому, щоб адміністрація “Громадського телебачення” задовільнила моє законне прохання, – серед іншого йдеться в листі. – Якщо з вашої точки зору це неможливо, прошу надати ефірний час та можливість від імені Руслана Щербаня дати відповідь на телеканалі BBC”.

Поширити