Москаль просить США ввести санкції проти О. Дубінського та Д. Малюськи за злісне ухиляння від виконання доручення суду м. Нью-Йорк

Геннадій Москаль, який має доручення від громадянина США Алекса Ровта про надання правової допомоги, звернувся до Міністерства юстиції США з проханням ввести відповідні санкції щодо панів О. Дубінського і Д. Малюськи за невиконання міжнародних зобов’язань і доручення суду м. Нью-Йорк. Також він просить суд м. Нью-Йорк обрати запобіжні заходи щодо цих осіб у вигляді затримання та тримання під вартою – за неповагу до суду, умисне злісне ухиляння від вручення повістки.

Нагадаємо, суд міста Нью-Йорк, США, ще в березні 2020 року звернувся до Міністерства юстиції України з проханням вручити судову повістку народному депутату Олександру Дубінському, який має статус відповідача у цьому суді. Згідно Гаазької конвенції, яка ратифікована Україною і обов’язкова до виконання, термін вручення таких повісток складає 45 днів. Однак до сьогоднішнього дня Міністерство юстиції України не спромоглося виконати доручення суду м. Нью-Йорк, хоча пан Дубінський постійно проживає в Києві, є публічною особою, як народний депутат працює у Верховній раді і її комітетах.

“Це пояснюється просто – міністр юстиції Дениса Малюська та Олександр Дубінський є членами однієї політичної партії “Слуга народу”, і їх партійні інтереси виявилися вищими за міжнародні зобов’язання України”, – заявив Геннадій Москаль.

Нещодавно Міністерство фінансів США ввело санкції стосовно Олександра Дубінського за втручання у виборчий процес в США. Але це не є предметом справи, що розглядається в суді м. Нью-Йорк – там розглядається справа про позов громадянина США Алекса Ровта проти Олександра Дубінського.

Також Геннадій Москаль звернувся до Кабінету міністрів України з проханням звільнити Д. Малюську з посади міністра юстиції. “Розрекламовані паном міністром паяльник та праска можуть йому знадобитися після 20 січня цього року”, – прокоментував свої звернення Геннадій Москаль.

Поширити