Москаль просить «Громадське» і «24 канал» надати ефіри для висвітлення позиції Руслана Щербаня щодо обставин вбивства його батька (ДОКУМЕНТИ)

Адвокат Геннадій Москаль звернувся до кількох телеканалів («24 каналу» та «Громадського телебачення») з проханням надати йому можливість, як адвокату і офіційному представнику інтересів Руслана Щербаня, дати власне тлумачення обставин вбивства його батька Євгена Щербаня, розстріляного в аеропорту Донецька у 1996 році.

Як відомо, 2 грудня 2020 року на «24 каналі» відбулося інтерв’ю зі ще одним сином пана Щербаня Євгеном, а 3 грудня — на «Громадському телебаченні» — вийшов документальний фільм, присвячений подіям 1996-го року.

В ефірі «мали місце питання та висловлювання з приводу та оцінка особистої позиції Руслана відносно подій вбивства його батька, слідства по факту вбивства та причетних до цих подій осіб, тобто інформація, яка стосується особи Руслана Щербаня, що неповною мірою відповідає дійсності», — йдеться в листах Г. Москаля до вказаних телеканалів. — З метою реалізації права Руслана Щербаня, як зацікавленої особи, на повноту і достовірність інформації, а також права на відповідь в порядку досудового врегулювання згідно ст. 277 ЦК України, прошу надати можливість від імені Руслана Щербаня дати відповідь (власне тлумачення обставин вбивства його батька Євгена Щербаня) в прямому ефірі…»

З копіями листів можна ознайомитися нижче:

Поширити