Геннадій Москаль: «Мінюст виявився повним імпотентом — з березня не може вручити Олександру Дубінському повістку до американського суду!»

Голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль, який в якості правника консультує громадянина США Алекса Ровта, висловив обурення з приводу неможливості вручення повістки до американського суду народному депутату Олександру Дубінському (фракція «Слуга народу»).

«З березня цього року, всупереч Гаазькій конвенції про вручення за кордоном судових або позасудових документів у цивільних або комерційних справах 1965 року, Міністерство юстиції так і не вручило повістку Окружного суду Південного округу міста Нью-Йорк (США) нардепу від «Слуги народу» Олександру Дубінському, – підкреслив він. – При цьому каналу «1+1» та авторам програми «Гроші», які під чуйним керівництвом пана Дубінського обливали пана Ровта брудом, повістки вже вручені».

Нагадаємо, у березні Г. Москаль повідомив, що до Мін’юсту України з американського суду серед іншого надійшли повістки для народного депутата Олександра Дубінського, журналістів “1+1” та кінцевого бенефіціара цього каналу Ігоря Коломойського щодо розповсюдження завідомо неправдивої інформації про Алекса Ровта. Наразі, за інформацією пана Москаля, відбулося близько десяти засідань Подільського районного суду Києва, на якому пану Дубінськогму мали вручити згадані документи, однак всі їх «слуга народу» проігнорував.

«Наступне засідання суду призначене на 12 годину 4 грудня 2020 року, — підкреслив Геннадій Москаль. — Звертаюся до найвидатнішого лідера сучасності, духовного лідера партії «Слуга народу» і за сумісництвом президента України Володимира Зеленського, формального керівника цієї «партії» Олександра Корнієнка, а також керівника однойменної фракції Давіда Арахамії з проханням вплинути на свого однопартійця та забезпечити його явку до суду. Бо якщо цього не станеться, то американський істеблішмент матиме ще один законний привід образитися на пана  Зеленського, який, як відомо, втрутившись у американські вибори вже вніс свій «вагомий вклад» у налагодження тісної співпраці між нашими країнами».

Поширити