Москаль: “Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк їздив до Москви подивитися на Леніна?”

Голова громадської організації “Народ України проти корупції” Геннадій Москаль заявив, що очільник НКРЕКП Валерій Тарасюк таємно зустрічався в Росії з найближчим оточенням Путіна, з яким обговорював поставки дешевої електроенергії до України. Про це політик написав на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

“Щодо таємних візитів голови НКРЕКП Валерія Тарасюка до Москви.
Згідно української приказки, коли злодій тікає — він найголосніше кричить «тримайте злодія!». Так і голова НКРЕКП Валерій Тарасюк, який підняв крик і зняв ціле кіно, про те, які вони (НКРЄКП) білі і пухнасті, і як на них тиснуть безсовісні нардепи.

Хай пан Тарасюк спочатку відповість: нащо він під час війни їздив до Росії? На Красну площу подивитись і на Леніна помолитись? Він державний службовець другого рангу, і є носієм державної таємниці, має найвищий рівень допуску. Зараз СБУ мало би лишити його допуску до державної таємниці за несанкціоновані відвідини країни-агресора.

За моєю інформацією, він там зустрічався з Ігорем Сєчіним (найближчим соратником Путіна), з яким лобіював поставки дешевої російської електроенергії до України. Також — із заступником міністра економічного розвитку РФ, який «курирує» ДНР, ЛНР, Крим і Україну. Ще — з акціонерами Білоруської атомної електростанції (побудованої за російські гроші), з якими також обговорював поставки електроенергії, коли та вийде на відповідні потужності.

Це, однозначно, державна зрада. Оскільки ми підписали угоду про асоціацію з Європейським союзом, згідно якої ми маємо від’єднатися від Єдиних енергетичних систем РФ і приєднатись до Енергетичного співтовариства ЄС. Росія цього категорично не хоче. Тому що рубильник на Білорусь, Україну, Молдову до сьогодні, дякуючи таким як пан Тарасюк і пан Герус (голова «енергетичного» комітету ВР) — знаходиться в Росії. Тобто Україна хоче йти в Євросоюз, а ті, що в першу чергу мали б думати про енергонезалежність, не бажають цього робити і саботують всі рішення. По Герусу генпрокурор нарешті відкрила кримінальне провадження за державну зраду — воно знаходиться на розслідуванні в ДБР. Я вже там допитувався як свідок і заявник. Герус працює у явній «зв’язці» з Тарасюком.

Друге. В пана Тарасюка є конфлікт інтересів — його брат має бізнес в сфері електроенергії. То або хай брат лишає цей бізнес, або він — посаду в НКРЄКП. Чому НАЗК на це не звертає уваги?

Третє. Все це — створення злочинної організації, щоби підірвати енергобезпеку України, не від’єднуватись від Єдиних енергетичних систем РФ і не дати можливості Україні приєднатись до Енергетичного співтовариства ЄС. Якщо буде відкрите кримінальне провадження — я готовий свідчити, з ким він говорив в Росії і про що. А кіно про те, які вони білі і пухнасті, хай показує майбутнім «корєшам» в тюрмі”.

Щодо таємних візитів голови НКРЕКП Валерія Тарасюка до Москви.Згідно української приказки, коли злодій тікає — він…

Опубліковано Hennadii Moskal Вівторок, 13 жовтня 2020 р.

Поширити