Москаль — Зеленському: «Пане президенте, може вже досить годувати Путіна, Лукашенка та Геруса й почати виконувати Угоду про Асоціацію з ЄС?»

Голова громадської організації «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль звернувся до президента України Володимира Зеленського з питанням про те, скільки ще потрібно відкрити кримінальних проваджень стосовно народного депутата Андрія Геруса (фракція «Слуга народу»), для того, аби він перестав шкодити економіці України.

«На сьогодні таких проваджень, особисто відкритих генеральним прокурором Іриною Венедіктовою, вже вісім – від державної зради, приховування доходів і майна в особливо великих розмірах до корупційних злочинів, — зауважив голова ГО. — Може вже час президенту навести лад із однією паршивою вівцею в отарі «слуг народу» і на законодавчому рівні заборонити імпорт електроенергії з Росії і Білорусі?».

За словами Геннадія Москаля, деструктивна діяльність  А. Геруса призведе і вже призводить до катастрофи в енергетиці України. «Через цей імпорт вже збиткові «Енергоатом», ДП «Гарантований покупець», «Центренерго», «Укренерго», «Гідроенерго», закриваються шахти…, — підкреслив Г. Москаль. — Водночас, імпорт електроенергії з РФ і Білорусі, крім того, що завдає непоправної шкоди українській економіці, прямо суперечить Угоді про асоціацію з ЄС, Директиві 2009\72\ЄС від 13.10.2009р., Договору про заснування енергетичного співтовариства ЄС та іншим важливим документам».

«До 31 січня 2023 року Україна має від’єднатися від енергосистеми Росії і Білорусі і приєднатися до Енергетичного співтовариства ЄС. Російська Федерація та персонально Андрій Герус роблять усе можливе, аби цього не сталося, — підкреслив Геннадій Москаль. — Пане президенте, може вже досить годувати Путіна, Лукашенка та Геруса й почати вже виконувати Угоду про Асоціацію з ЄС?»

Поширити