Геннадій Москаль: конфісковану “рекордну” кількість контрабандних цигарок і годинники Ставицького хтось “взяв під особистий контроль”

Офіс Генерального прокурора відповів на звернення Геннадія Москаля щодо долі конфіскованих рік тому в Мукачеві “рекордної партії контрабандних цигарок” та коштовних годинників, золота і грошей міністра уряду Азарова Едуарда Ставицького.

“Місяць тому поцікавився в Офісі генпрокурора долею «рекордної кількості контрабандних цигарок», затриманих рік тому в Мукачеві, а також конфіскованих під час обшуків у міністра енергетики уряду Азарова Едуарда Ставицького годинників, злитків золота та великої кількості доларів США, – прокоментував відповідь ОГПУ на своїй сторінці в Фейсбуці Геннадій Москаль. –

Нещодавно отримав цікаву відповідь від ОГПУ, якою, як і обіцяв, ділюся з громадськістю.

Отже, по цигаркам відповідь можна звести до кількох пустих і взаємовиключних тез — «слідство триває», «про підозру нікому не повідомлялось», «вилучені тютюнові засоби перебувають у підприємств, уповноважених на відповідальне зберігання речових доказів», «вказані тютюнові вироби підлягають знищенню», «вирішується питання про реалізацію тютюнових виробів з урахуванням закону «Про державні закупівлі».

Якщо хтось намагається знайти в цій відповіді логіку (особливо врахувавши гучні минулорічні прес-конференції керівників ДБР і СБУ щодо затриманої «рекордної партії контрабанди»), то вона… є. І полягає в тому, що ці цигарки давно вже пущені на «сірий» ринок, розпродані й скурені. Можете навіть не сумніватися).

Тепер щодо коштовностей Ставицького. Прокурори у відповіді мені кажуть, що відомості щодо арештованого майна є матеріалами кримінального провадження, а також — «таємницею слідства». Але куди вони засунули цю ж саму «таємницю слідства», коли несамовито піарилися на всіх цих знайдених годинниках, пачках грошей та злитках золота — не доповідають. Мовчать, як партизани… І тільки годинники за півмільйона доларів час від часу виблискують на руках заклопотаних державними справами прокурорів, коли вони виходять на світло з темних застінків ОГПУ).

Очевидно, не брехали мої джерела, коли казали, що як конфісковані цигарки, так і конфісковані коштовні годинники Ставицького кимось «взято під особистий контроль». Ох, не бережуть вони себе, все про державу думають…

Головне — лиш би не надірвалися, бо таких “надірваних” бити будуть сильніше)”.

Поширити