Москаль просить депутатів Закарпатської облради не допустити ліквідації комунальних медзакладів

Депутат Закарпатської обласної ради Геннадій Москаль вимагає негайно провести засідання облради, на якому не допустити ліквідації ряду комунальних медичних установ області, а також розробити і прийняти програми з належного лікування окремих хвороб. Про це йдеться в листі Геннадія Москаля до ради.

— Закарпатська обласна рада з незрозумілих причин дотримується глибокої тиші щодо кричущих фактів знищення комунального майна, — зауважує він в листі. Йдеться про фактичне знищення (через недофінансування або реорганізацію) школи-інтернату в смт. Великий Березний, де лікуються діти з проблемами органів дихання, обласної психіатричної лікарні в с. Вільшани, дитячого протитуберкульозного санаторію «Човен, протитуберкульозної лікарні в с. Довге та ряду інших об’єктів медичної сфери.

— Прошу обласну раду не вірити збанкрутілим політикам, які вже сьогодні набули статусу «збитих льотчиків», — зауважив  Геннадій Москаль. — Не вірити в казки про те, що ліквідація обласних комунальних закладів та наступна ліквідація центральних районних лікарень в Міжгір’ї, Волівці, Сваляві, Виноградові, Перечині, Іршаві, Великому Березному — це «скорочення чиновників-дармоїдів».

На думку Геннадія Москаля, про «чиновників-дармоїдів» можна говорити саме в контексті роздутого апарату обласної ради, захмарних зарплат її функціонерів та банальних лінощів депутатів.

— Негоже за нинішнього фінансового стану області та хронічного невиконання бюджету — керівництву обласної ради отримувати заробітну плату у розмірі близько 100 тис грн., подорожувати закордон за кошти обласного бюджету…, — підкреслив Геннадій Москаль. — Пропоную зібрати сесію Закарпатської обласної ради, на якій розглянути вищенаведені питання.

Поширити