Геннадій Москаль просить позбавити українського громадянства Хатію Деканоїдзе через набуття нею громадянства Грузії

Голова ГО «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль звернувся з листами до керівництва комісії з питань громадянства при президенті України та Державної міграційної служби з проханням позбавити українського громадянства Хатії Деканоїдзе у зв’язку з набуттям нею громадянства Грузії.

«У 2015 році Хатія Деканоїдзе набула громадянство України, що згідно законодавства Грузії, автоматично призводить до втрати громадянства Грузії, — йдеться в листах. — Відповідно до ч.1 статті 19 Закону України «Про громадянство України» підставою для втрати громадянства України є добровільне набуття громадянином України  громадянства іншої держави, якщо на момент такого набуття він досяг повноліття.

Порядок провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, затверджений Указом Президента України від 27 березня 2001 року № 215.

За інформацією компетентних органів Грузії, Хатія Деканоїдзе, 1977 р.н., відповідно до законодавства  Грузії, 12.04.2017 року набула громадянство Грузії, одночасно Хатія  Деканоїдзе має й громадянство України.

На підставі викладеного прошу розглянути питання  про позбавлення Хатії Деканоїдзе громадянства України».

Поширити