Суд зобов’язав Офіс Генпрокурора розпочати розслідування можливої державної зради Андрія Геруса, – Москаль

В п’ятницю (10.07.2020) Печерський районний суд Києва своєю ухвалою зобов’язав Офіс Генерального прокурора розпочати досудове розслідування за зверненням голови ГО «Народ України проти корупції» Геннадія Москаля щодо можливої державної зради голови парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса (фракція «Слуга народу»).

Нагадаємо, повідомлення про скоєння кримінального правопорушення Андрієм Герусом за ст. 111 Кримінального кодексу України («Державна зрада») Геннадій Москаль зробив ще 8 травня. На його думку, пан Герус може бути «агентом впливу» Російської Федерації, що виконує вказівки представників країни-агресора задля знищення енергосистеми України, зокрема, і шляхом лобіювання постачання на український ринок дешевої електрики з РФ.

«В Офісі генпрокурора на момент подачі мною заяви в травні «не побачили ознак» державної зради в діях Геруса і відмовилися вносити дані в Єдиний реєстр досудових розслідувань та розпочинати досудове розслідування за вказаними нами фактами, — зауважив Геннадій Москаль. — В той же час Печерський суд виявився більш уважним до норм КПК і зобов’язав ОГПУ розпочати розслідування за фактами, що можуть свідчити про державну зраду пана Геруса. Триматиму громадськість в курсі”.

Поширити