Геннадій Москаль: найкращим очільником МВС могла би бути знаменита Мурка

Про це політик заявив на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”, коментуючи останній сплеск злочинності в країні та неспроможність поліції з ним справитися.

“Останні гучні випадки злочинів із використанням вогнепальної та травматичної зброї свідчать про розбалансованість Національної поліції — вона не виконує своєї прямої функції з попередження злочинності. Причин цьому є кілька, і основна з яких — вимивання професійних кадрів з системи МВС. Також серед причин — ця «недореформа» МВС, яка звелася тільки до перейменування міліції в поліцію.

Особисто я вважаю, що в умовах війни ми не готові ні до цивільного міністра МВС, ні до цивільного голови СБУ, ні до цивільного міністра оборони. Ні, тим більше, до працівника кадрів на чолі Нацполіції. Однак всі ці рухи, що зараз відбуваються в Раді з приводу відставки Авакова, ні до чого не призведуть: по-перше, нема 150 голосів для ініціювання відставки, по-друге, не буде 226 голосів за відставку, ну і по-третє — нема кандидатури, під яку знайдуться голоси за призначення.

В мене хтось з журналістів питав: де знайти Жеглова або Шарапова, кого б можна було призначити міністром внутрішніх справ? Я сказав, що призначте Мурку!

Всі думають, що це просто пісня для блатних. Але мало хто знає, що героїня пісні — реальна капітан робітничо-селянської міліції, співробітниця МУРу, яка під легендою була направлена до Одеси. І вона, фактично, знищила там усю організовану злочинність — як і співається в пісні: «она зашухерила всю нашу малину». Я просто навчався в Москві в Академії МВС, і бачив її особову справу в спецбібліотеці під грифом «цілком таємно». То я вам скажу так: методи її вкорінення до злочинного середовища були розроблені настільки потужно, що ними користуються й дотепер. Принаймні, мене так вкорінювали в бандитські угрупування в інших регіонах СРСР. І робилося це доволі успішно.”

Останні гучні випадки злочинів із використанням вогнепальної та травматичної зброї свідчать про розбалансованість…

Опубліковано Hennadii Moskal Середа, 3 червня 2020 р.

Більш детально ознайомитися з позицією Геннадія Москаля щодо розквіту злочинності в країні можна за посиланням:

 

Поширити