Москаль: керівництво НСТУ планомірно знищує роботу UA:DONBAS на прифронтових територіях

Геннадій Москаль заявив, що керівництво Національної суспільної телерадіокомпанії України планомірно знищує прифронтову філію НСТУ – UA:DONBAS у Луганській та Донецькій областях. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”.

“П’ять років тому цю регіональну телерадіокомпанію з нуля відродили журналісти-переселенці з окупованої частини Донбасу, – йдеться в заяві Геннадія Москаля. – Знаю це не з чужих слів і бачив на власні очі – вони втекли на контрольовану Україною територію, залишивши дома все майно, заново побудували передавальну інфраструктуру, транслювали на добу 7 годин власного продукту (у тому числі на окуповану територію).

І ось днями пан Аласанія з грубими порушеннями процедури просто тупо звільнив керівника філії Андрія Шаповалова, котрий усе це налагодив. А за ним звільнилася й редакція новин у повному складі, включно з операторами й режисерами.

Суспільне телебачення в прифронтовій зоні – це стратегічне й принципове для України питання, тому його знищення може пояснюватися або дрімучим непрофесіоналізмом Аласанії, який, здається, просто фізично не переносить успіхів інших медіаменеджерів, або умислом на користь Росії.

А можливо – присутні й обидва варіанти”.

Поширити