Геннадій Москаль: За “базар” треба відповідати! За законами США

Геннадій Москаль повідомив, що Федеральний суд США ухвалив взяти до розгляду позов Алекса Ровта до народного депутата Олександра Дубінського, авторів програми «Гроші» та телеканалу «1+1». Про це він повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

Федеральний суд США прийняв до розгляду позов Алекса Ровта до народного депутата Олександра Дубінського, авторів програми «Гроші» та телеканалу «1+1» щодо розповсюдження завідомо неправдивої інформації стосовно нього, – написав він. – З метою забезпечення позову громадянин США Алекс Ровт просить накласти арешт на все майно відповідачів.

Також позивач просить Федеральний суд США витребувати й прийняти до розгляду справу, яка порушена 20.10.2019 року судом штату Делавер (№2019-0377) щодо відмивання на території США коштів, отриманих злочинним шляхом кінцевим беніфеціаром «1+1» Ігорем Коломойським. Кошти в розмірі 607 млн долл США перераховувались через «Приватбанк», а 46 мільйонів з них належали «Кварталу-95».

Алекс Ровт подав аналогічні позови до тих самих відповідачів також і до Солом’янського та Подільського районного судів Києва. Можна вже робити ставки на те, які суди швидше розглянуть ці справи — українські чи американський?

Також я подав клопотання, щоб при залученні мене в даній справі на території США всі витрати на переліт і проживання було покладено на відповідачів.

Я попереджав: не викликайте вовка з лісу! Бо він може й вийти…

Пс.: кому цікаво — надаю копію першої і кількох останніх сторінок ухвали суду“.

Поширити