Москаль: після Майдану злочинцям не продемонстрували принцип невідворотності покарання

Колишній голова парламентської ТСК з питань розслідування протиправних діянь правоохоронних органів та окремих посадових осіб, посягань на права і свободи, життя і здоров’я громадян під час подій, пов’язаних з масовими акціями суспільно-політичного протесту Геннадій Москаль вчергове нагадав про план “Бумеранг”, завдяки якому слідчі органи могли затримати більшість злочинців ще взимку 2014 року.

“З того дня, коли я обнародував частину планів “Бумеранг” і “Хвиля”, за шість років мало що змінилося, – написав він на своїй сторінці в соціальній мережі “Фейсбук”. – Тож коли завтра бачитимете вселенський сум в очах відповідальних за справедливе розслідування, коли вам розказуватимуть про чергові “здобутки” та “перепони” слідства у справах Майдану – знайте, що все могло бути інакше.

Переконаний, що значна частина нинішніх проблем нашої країни стала можливою й тому, що не були покарані всі винні у розстрілах людей. Майбутнім потенційним злочинцям у формі так і не було доведено і продемонстровано принцип невідворотності покарання. Саме тому все це продовжується”.

З документами, обнародуваними 6 (!) років тому, можна ознайомитися за посиланням:

Поширити