Геннадій Москаль нагадав про агентів СБУ, впроваджених в опозиційні партії під час Майдану

Геннадій Москаль нагадав про секретних співробітників СБУ, впроваджених в середовище опозиційних партій під час Майдану і поцікавився, чи знайшли їх лідери цих партій.

“Продовжую нагадувати суспільству про злочини силовиків щодо власного народу, які здійснювалися під час Майдану, – написав він на своїй сторінці Фейсбук. – Особливо цікаво, що даний план з впровадження секретних співробітників в середовище опозиційних політичних партій та громадських організацій розроблявся саме в той час, коли в Криму йшла активна підготовка до анексії його Росією. Тобто замість того, аби займатися своїми прямими обов’язками – контррозвідувальною діяльністю – керівництво СБУ наказувало оперативним працівникам розміщувати в будівлі КМДА вибухові пристрої, стравлювати між собою різні політичні сили, виводити з ладу звукопідсилюючу апаратуру та переповнювати біотуалети (!).

Не оцінюючи зараз професійний рівень цього “плану” (його писали явно хворі на голову люди), хотілося б поцікавитися в керівництва згаданих в документі політичних сил: знайшли вони сексотів СБУ серед своїх вірних партійців? І чи шукали?)”

Якщо відповіді на ці питання надійдуть – обов’язково повідомимо про це суспільство.

Поширити