Геннадій Москаль: під час Майдану сбушники зупиняли метро і переповнювали біотуалети

Колишній голова парламентської ТСК з розслідування злочинів силовиків під час Майдану Геннадій Москаль заявляє, що під час подій Революції Гідності керівництво СБУ займалося диверсіями проти власних громадян замість контррозвідувальної протидії ворогу.

“Не дивлячись на те, що зараз багатьом політикам “не до того”, продовжую нагадувати про трагічні події 6-річної давнини – злочини силовиків часів Майдану, – підкреслив він. – В переважній більшості ці злочини “офіційно” не розкрито, а покарані лише одиниці – не дивлячись на те, що ще весною-літом 2014 року парламентська слідча комісія, очолювана мною, надала всі матеріали Генпрокуратурі.

Протягом сьогоднішнього дня згадуватиму про “роботу” керівництва СБУ, яке замість виявлення діяльності ворогів України (які тоді, як ми знаємо зараз, якраз готувалися до захоплення Криму), займалися усім, чим завгодно – зупиняли в Києві метро, засирали біотуалети на Майдані, через агентуру влаштовували конфлікти між протестувальниками та ін. Переконаний, що саме відсутність покарання винних у тих трагічних подіях і є однією з головних причин нинішнього стану справ.

За посиланням 2014 року – висновок парламентської ТСК щодо зупинки київського метро доблесними контррозвідниками та введення в дію плану “Бумеранг””.

Поширити