Геннадій Москаль нагадав, що силовики, винні у побиттях протестувальників і журналістів 1 грудня 2013 року, давно відомі

Колишній голова парламентської слідчої комісії з розслідування злочинів під час Майдану Геннадій Москаль на своїй сторінці в Фейсбук нагадав, що прізвища силовиків, відповідальних за звіряче побиття протестувальників, журналістів, а також розгром приміщення Спілки письменників 1 грудня 2013 року на Банковій, давно відомі й передані до Генпрокуратури.

“Бачу, що прізвища “героїв”, винних у звірячих побиттях і вбивствах учасників масових акцій протесту 2013-2014 років, потрохи зникають з інформаційного простору, – написав він. – Раз на рік проводяться ритуальні наради влади з силовиками, де хтось обов’язково вимагає “посилити роботу”, а хтось у відповідь клянеться “нарешті поставити крапку” в розслідуванні тих подій.

Насправді все, або майже все (окремі епізоди вимагають специфічної слідчої та оперативної роботи) вже давно розкрито у 2014 році парламентською слідчою комісією, очолюваною мною. Всі матеріали, включаючи конкретні прізвища винних і постраждалих, були передані до Генпрокуратури.

І так – ніхто не буде забутий. Цього разу нагадую про події 1 грудня 2013 року на Банковій, коли міліціонери побили 165 мітингувальників і 44 вітчизняних і закордонних журналістів”.

Поширити