Москаль про чергову стрілянину в Мукачеві: Не знаю, хто за цим стоїть, але затримані – це ліві пасажири

У Мукачеві маємо спектакль.

Я не знаю, хто за цим стоїть, але я знаю, що кілерів так не ловлять. Кілерів ловлять не з барабанами, з Нацгвардією, КОРДами і бронетранспортерами, а ловлять у тиші. Ловлять професійні, спеціально навчені працівники, яких сьогодні, на жаль, у Міністерстві внутрішніх справ немає.

Тому ось такий маємо спектакль. Почитайте зведення. По всій Україні такі розстріли відбуваються майже щодня. Але такої реакції на них немає ніде. Треба розкривати. Тільки хто це розкриватиме?

Щодо затриманих, то це ліві пасажири. Якщо їх відправили в Мукачево, то що вони робили у Воловецькому районі на кордоні із Львівською областю?
Там скоро відбудуться місцеві вибори. Тому місцева влада розгорнула бурхливу діяльність, звернулася до МВС, до президента, не знаю, до кого. І було організовано шоу. Це шоу потрібне місцевій владі, щоб показати, як майстерно вони наводять лад. А те, що не буде жодного результату, це мало кого цікавить.

Цей регіон складний, і треба до нього підходити з розумом – і в розкритті злочинів, і в інших проблемах, економічних, соціальних, мовних тощо.
Але якихось сепаратистських рухів я в цьому регіоні не припускаю. Це все придумано. В Україні були і є люди, які звикли постійно з чимось боротися. Якщо немає із чим боротися, отже, треба щось придумати. А перемогти або не перемогти в цій боротьбі – це вже теж нікого не цікавить.

Головне – процес боротьби. Із п’ятою колоною, із сепаратистами, з угорськими та румунськими паспортами. А те, що Росія майже дооформила Луганську та Донецьку області, це нікого не цікавить.

Джерело: obozrevatel.com

Поширити