Москаль: “За свою брехню Дубінський відповідатиме й перед американським судом”

Геннадій Москаль на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук повідомив про звернення до американського суду Алекса Ровта, якого Олександр Дубінський вчергове оббрехав на каналі “1+1”.

“Вірний «слуга народу» і Ігоря Коломойського нардеп Олександр Дубінський, незважаючи на позицію партії щодо недопущення фейків і дезінформації, продовжив їх розповсюджувати щодо громадянина США Алекса Ровта та громадянина Угорщини Імре Пака — цього разу вже на телеканалі «1+1» (програми «Гроші» та «Дубінізми» за 3 лютого).

Як я вже нещодавно повідомляв, відверта брехня пана Дубінського, розповсюджена ним раніше у Фейсбуці і недолуго розігнана «зливними бачками», вже стала причиною звернення до суду Алекса Ровта, інтереси якого представлятиму я.

Повідомляю, що Алекс Ровт звернувся до суду з позовом про захист честі та гідності, а також спростування недостовірної інформації й щодо дезінформації, викладеної нещодавно на телеканалі «1+1» у вказаних передачах. Крім самого пана Дубінського, співвідповідачами у справі є й автори програми «Гроші» та канал «1+1».

Також повідомляю, що з аналогічним позовом Алекс Ровт звернувся і до суду в США, оскільки громадяни цієї країни мають право на судовий захист в тому числі й стосовно правопорушень, скоєних стосовно них в інших країнах.

Ну що, може досить вже «кофє пить»?)”

Поширити