Москаль нагадав про відсутність покарання для членів Кабміну Азарова, які дозволили ввезення з РФ спецзасобів для придушення Майдану

“В ці дні, коли знову піднімається плач Ярославни про нерозслідувані справи часів Майдану, вважаю за необхідне нагадати, що все, або майже все було розслідувано ще в 2014 році в рамках парламентської ТСК, очолюваної мною. Інша справа, що ТСК не суб’єктом оперативно-розшукової діяльності, і зібрані нею докази мали б бути належним чином оформлені Генпрокуратурою й направлені до суду. Чому цього не сталося – питання не до мене, – заявив він на своїй сторінці Фейсбук. – Єдине, що мені лишається, це вчергове нагадувати про ті злочини, щоб вчергове сподіватися, що злочинці будуть покарані.

Наразі нагадаю про епізод контрабандного завезення в Україну спецзасобів з Росії, які активно використовували наші міліціонери для придушення протесту. “Дружня допомога” російської поліції нашій міліції, очевидно, була настільки необхідна, що в незаконній легалізації цієї продукції замазався чи не весь тодішній Кабмін”.

Детальніше – дивіться за посиланням (2014 року):

Поширити