Геннадій Москаль: Герус і «слуги народу» — слуги Кремля!

4 грудня 2019 Верховна рада проголосувала за законопроект №2233. У ньому Герус провернув чергову маніпуляцію, відмовившись врахувати правки колег, які пропонували повністю заборонити імпорт електроенергії з РФ і Білорусі.

Насправді імпорт е/е з РФ заборонений тільки для частини сегментів ринку — «ринку прямих договорів» та внутрішньодобовому ринку. При цьому найголовніший сегмент — ринок на добу наперед — залишився доступним для росіян. Саме там формується ціна.

Найбільший же цинізм — це ще одна правка Геруса, яка дозволяє Кабміну відкрити імпорт електроенергії з Росії на будь-який сегмент в будь-якому обсяці, коли той забажає!

Так само в повному обсязі залишено дозвіл на поставки е/е з Білорусі. Поставки з Білорусі, яку ось-ось поглине Путін — це поставки російської електроенергії або електроенергії з російського газу.

Депутати з фракцій ЄС, Батьківщини та Голосу не голосували за даний закон. Тільки «слуги» і Опозиційна платформа «За життя!». Це показово.

Як все було. У вересні Гепрус відкрив імпорт з Росії. А вже в листопаді українські електростанції почали зупинятися. Причина — демпінг. Росіяни та білоруси продають сюди дешевше, ніж своєму населенню та промисловості. Таким чином вони вбивають наші атомні станції, ТЕС. Шахтарі зменшують видобуток вугілля, бо воно стає непотрібним. Праця шахтарів та енергетиків теж стає непотрібною.

Саме після цього Герус і придумав цю «двоходовочку». Всім сказав, що ми забороняємо імпорт, а насправді забороняти не збирався. Такими заголовками Герус просто намагається збити народний гнів. Але йому це не вдасться. Він вже заявив, що домовляється за вугілля з росіянами. Далі газ.

Це — повна Енергокапітуляція, в авангарді якої став Герус.

Ми маємо цей рух до Путіна зупинити. Потрібно об’єднатися всім патріотично налаштованим силам і відірвати Геруса і «слуг народу» від корита електроенергії, газу та вугілля! Потрібно всіма доступними засобами зупинити капітуляцію на газовому, електро- і вугільному ринку!

Поширити