В інтересах І. Коломойського Україна відновила імпорт електроенергії з РФ, – Москаль

Голова ГО «Народ України проти корупції» Геннадій Москаль в ефірі одного з телеканалів заявив, що вперше з 2015 року Україна відновила імпорт електроенергії з Російської Федерації, і це, за його словами, пов’язано з інтересами підприємств Ігоря Коломойського.

«Вперше з 2015 року Україна в інтересах підприємств Ігоря Коломойського починає закуповувати електроенергію в Росії – це така ганьба, яку я не сподівався побачити на шостий рік війни. І закуповувати електроенергію ми будемо не аби в кого, а в фірми Ігоря Сєчина – колишнього помічника Путіна», — підкреслив він.

Як відомо, у березні 2014 року Сєчин потрапив до санкційного списку уряду США через його роль у дестабілізації ситуації в Україні. Йому заборонено в’їзд до США, його кошти заморожені на американських рахунках та американським громадянам і компаніям заборонено будь-які ділові стосунки з компаніями, до яких причетний російський олігарх.

«Початок відкритої співпраці України з людиною, яка потрапила в санкційний список США за агресію проти України – це саме та деталь, якої нам конче «не вистачало» на фоні останніх полій в Штатах і напруження стосунків з цією країною», – резюмував Геннадій Москаль.

З повною версією інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням:

https://video.112.ua/gennadiy-moskal-predsedatel-zakarpatskoy-oga-gost-112-ukraina-03102019-306014.html

Поширити