Москаль: «Я особисто попросив керівництво Держприкордонслужби надіслати на Закарпаття підкріплення, щоб посилити українсько-румунський кордон»

Блокування дороги «Мукачево – Рогатин» у с.Ділове Рахівського району – це прямий шантаж із боку контрабандистів, котрим перекривають можливість носити через Тису сигарети в Румунію. Про це заявляє Геннадій Москаль.

– Прикордонна ділянка, що прилягає до річки Тиса, – це землі оборони, які перебувають на балансі Держприкордонслужби України (ДПСУ), – наголошує голова ОДА. – Це найбільш проблемна в плані контрабанди ділянка держкордону в адміністративних межах Закарпаття. Тут регулярно переправляють у Румунію сигарети водолази, дрони, пішоходи і всі, кому не ліньки. І коли під впливом контрабандистів або за їхні гроші місцеві мешканці починають блокувати дорогу, щоб не посилювати кордон огорожею, то це – відвертий шантаж. Я особисто подзвонив керівництву ДПСУ й попросив направити на Закарпаття підкріплення, щоб посилити цю ділянку держкордону. Нехай Президент, за якого проголосували місцеві мешканці в першому турі, взагалі демонтує огорожу, тоді побачимо, як відреагує Євросоюз. Досить компрометувати Закарпаття своїм сигаретним «бізнесом» і робити в очах України всіх закарпатців контрабандистами!..

А дорогу «Мукачево – Рогатин» можна блокувати скільки завгодно – все одно Івано-Франківський окружний адміністративний суд своєю ухвалою заборонив її ремонт.

Поширити