Москаль: «Обласна державна адміністрація власними силами забезпечить ремонт районних доріг на Великоберезнянщині» (+ ДОКУМЕНТИ)

Заява голови Великоберезнянської РДА про звільнення направлена на розгляд Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента

Згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо реформування системи управління автомобільними дорогами загального користування», дороги загального користування місцевого значення передано до сфери управління місцевих органів влади.

Зокрема, Великоберезнянській райдержадміністрації передано для капітального і середнього поточного ремонту 15 доріг районного значення. РДА мала виготовити проектно-кошторисну документацію з експертним висновком, провести тендерні процедури і підписати угоди про проведення ремонтнів.

Протягом 2018 року Великоберезнянська РДА виготовила всього одну проектно-кошторисну документацію – на дорогу «Жорнава-Стужиця». По інших 14 дорогах не зроблено жодного документу, відповідно, не проведені тендери, тому їхній ремонт неможливий. Це найгірші показники з усіх районів Закарпаття.

– 6 листопада 2018 року я особисто запросив голову Великоберезнянської РДА на нараду з вимогою надати проектно-кошторисну документацію з експертними висновками на ремонт доріг районного значення, –  заявляє Геннадій Москаль. – Жодного документу голова РДА не надав, а замість цього приніс заяву на звільнення за власним бажанням. Заява вже зареєстрована і адресована в Кабінет Міністрів України та Адміністрацію Президента України для підготовки відповідного розпорядження.

Враховуючи критичний стан автодоріг Великоберезнянського району та бездіяльність районної влади, облдержадміністрація  взяла на себе повноваження з ремонту районних доріг Великоберезнянщини, а саме: виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення експертиз і тендерних процедур. Ремонти доріг району будуть здійснені у 2019 році.

Обласна державна адміністрація просить вибачення у мешканців Великоберезнянського району за зрив ремонтних робіт у 2018 році.

Поширити