Мукачівському прикордонному загону вручено стрічку з почесним найменуванням «імені героїв Карпатської Січі» (+ ФОТО)

У середу, 12 вересня, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль взяв участь в урочистостях з нагоди присвоєння Мукачівському прикордонному загону найменування «імені героїв Карпатської Січі». Стрічку з почесним найменуванням до бойового знамену прикордонного загону передав особисто голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал.

– Віднині Мукачівський прикордонний загін носитиме почесне найменування героїв Карпатської Січі, які стали першими захисниками самостійності Карпатської України, її кордону і прикладом мужності та героїзму, – наголосив очільник прикордонної служби.

Мукачівський прикордонний загін у складі 32 застав продовжив славетну історію героїв Карпатської Січі та взяв під охорону ділянку державного кордону України протяжністю 467 км.

Петро Цигикал зазначив, що з початком російської агресії прикордонники Мукачівського загону одними з перших вибули для виконання завдань на Донбасі. 670 військовослужбовців загону взяли участь в антитерористичній операції та Операції об’єднаних сил, 92 із них нагороджені державними нагородами.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих прикордонників, які віддали життя за незалежність України. Внаслідок російської агресії країна втратила 67 прикордонників, троє з яких – із Закарпаття.

Поширити