Москаль про правоохоронців Закарпаття: «Я, як колишній міліціонер, котрий віддав правоохоронній системі більше тридцяти років, у шоці від цих дурнів і злодіїв у погонах…»

Геннадій Москаль обурений діями закарпатських правоохоронних структур, які вигадують склад злочину там, де його насправді немає, зате не бачать реальної злочинності з контрабандою і гральним бізнесом, які процвітають в області.

– У вересні 2017 року в гірських районах області пронісся буревій, який завдав величезних збитків лісовій галузі, а також пошкодив десятки об’єктів соціальної сфери – дитсадки, школи, амбулаторії тощо, – нагадує Г.Москаль. – Для ліквідації наслідків негоди ми звернулися в Кабінет міністрів із проханням виділити кошти з Резервного фонду. Але, знаючи, скільки часу займають бюрократичні процедури, попросили підприємців у борг перекрити дитсадки, школи, амбулаторії і т.д., щоб будівлі без дахів і вікон у період дощів не постраждали ще більше. У Кобилецько-Полянській загальноосвітній школі (Рахівський район) поміняли покрівлю і старі розбиті вікна. Кошти на це з Резервного фонду надійшли 27 грудня, а освоїти їх необхідно було до 31 грудня, тобто за 4 дні. Інакше їх повернули б до Державного бюджету. До 31 грудня всі роботи в школі були виконані, єдине що не встигли – встановити 20 вікон, тому їх поставили в період Різдвяних канікул. І ось наші «доблесні» правоохоронці з управління захисту економікою (УЗЕ), сфотографувавши 1 січня пусті віконні рами, відкрили кримінальне провадження й зараз разом із прокуратурою намагаються звинуватити відділ освіти Рахівської РДА в зловживанні службовим становищем.

Освоєння коштів Резервного фонду (у тому числі щодо Кобилецько-Полянської школи) перевіряв Мінрегіонбуд і не виявив жодних порушень. Експертиза показала, що робіт по школі виконано навіть більше, ніж виділено коштів, тобто про збитки не може бути й мови. Однак для прокуратури й УЗЕ це порожній звук, вони хочуть показати всім, як принципово борються з «корупцією»! Ці правоохоронці вперто «не бачать» гральних салонів (хоча ми надали їм майже двісті конкретних адрес), бо дахують їх і стрижуть гроші, не бачать контрабанди, бо безсовісно годуються з неї, наплювавши на багатомільярдні збитки державі, зате вчепилися в нещасну школу у високогірному селі, яка постраждала від буревію, і в якій робіт виконано навіть більше, ніж виділено грошей. Я, як колишній міліціонер, який віддав правоохоронній системі більше тридцяти років, у шоці від цих дурнів і злодіїв у погонах…

Голова ОДА звернувся до Генерального прокурора України з проханням дати оцінку діям правоохоронних структур на Закарпатті, а у випадку необхідності витребувати кримінальне провадження по Кобилецько-Полянській школі й передати його в іншу область, де працюють адекватні силовики.

На фото – Кобилецько-Полянська ЗОШ після ремонтних робіт по заміні покрівлі та вікон.

Поширити