Головний нефролог Закарпаття розповість про реальну картину з медичними препаратами для перитонеального діалізу

У четвер (26.07) на сесії обласної ради депутати більшістю голосів шляхом перерозподілу бюджетних коштів виділили 1,5 мільйони гривень на закупівлю медпрепаратів для перитонеального діалізу.

– Це був вимушений крок для порятунку 18 важкохворих закарпатців, оскільки Мінздоров’я так і не закупило препарати за кошти державного бюджету й не направило їх на Закарпаття, – заявляє Геннадій Москаль. – Мало того, що Мінздоров’я своєю безвідповідальністю поставило на межу виживання важкохворих людей, воно ще й поширює відверту брехню про те, що область нібито забезпечена медпрепаратами для перитонеального діалізу в достатній кількості. Аналогічна ситуація була в лютому 2017 року, коли з вини Мінздоров’я ми змушені були просити необхідні медпрепарати в Угорщині.

Щоб розкласти крапки над «і» й на професійному рівні роз’яснити реальну картину з наявністю медпрепаратів, завтра в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться брифінг за участі головного нефролога Закарпаття Василя Стрижака. Початок брифінгу о 10.00.

 

 

Поширити