Москаль: «Закарпаття має двох нардепів від Хустщини – відповідального Лунченка і повністю нульового Балогу»

Згідно з рейтингом відповідальності народних депутатів України, який складає всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло», найбезвідповідальнішим нардепом від Закарпаття є Павло Балога, котрий виконав нуль обіцянок і перебуває в самому кінці списку рейтингу разом зі ще вісьмома депутатами, представниками інших регіонів України.

– Це повний аутсайдер, або абсолютний нуль, – заявляє Геннадій Москаль. – І закарпатцям, у першу чергу тим, що проживають у 71 «хустському окрузі» окрузі, від якого П.Балога став нардепом, слід врахувати це на наступних виборах. А найвідповідальнішим нардепом від області є інший представник Хустщини – Валерій Лунченко, котрий пройшов у Верховну Раду по партійному списку. У загальному списку нардепів він перебуває на 43-му місці із 56 відсотками виконаних обіцянок. Це найкращий результат для нардепів від Закарпаття.

Детальніше з рейтингом відповідальності народних депутатів можна ознайомитися за посиланням:

https://www.slovoidilo.ua/rejtyngy/verhovna-rada/za-vidpovidalnistju

Всеукраїнський веб-портал «Слово і Діло» у щоденному режимі моніторить інформацію щодо обіцянок і стану їх виконання провідними політиками України. Мета моніторингу – дотримання принципу відкритості влади та підзвітність політиків і посадових осіб органів державного управління звичайним громадянам.

Нагадаємо, що в рейтингу голів обласних державних адміністрацій очільник Закарпаття вже тривалий час займає перше місце в Україні з результатом 65 відсотків відповідальності.

Детальніше з рейтингом відповідальності голів ОДА можна ознайомитися за посиланням:

https://www.slovoidilo.ua/rejtyngy/golovy-obladministracij/za-vidpovidalnistju

 

 

 

Поширити