Москаль: «За грудень Закарпаття отримало понад 54 мільйони гривень від «дорожнього експерименту»

Перевиконання Закарпатською митницею планових надходжень стало найбільшим фінансовим джерелом для ремонту закарпатських доріг

На Закарпаття надійшли 54 мільйони 373 тисячі гривень від перевиконання Закарпатською митницею ДФС щомісячних планових надходжень за грудень (так званий «дорожній експеримент»).

– Гроші вже в обласному бюджеті й навесні наступного року будуть спрямовані на ремонт автодоріг нашої області, – повідомляє Геннадій Москаль. – Загалом цього року Закарпаття отримало від «дорожнього експерименту» 362 мільйони гривень. Це найпотужніше фінансове джерело для ремонту доріг, незважаючи навіть на те, що у вересні Мінфін усупереч нормативно-правовим актам забрав від Закарпаття 41 мільйон гривень від «дорожнього експерименту», залишивши всього 14.

Нагадаємо, що в грудні 2016 року Верховна Рада України включила Закарпатську область в експеримент, який передбачає спрямовувати на ремонт автодоріг 50 відсотків коштів від перевиконання щомісячних планових надходжень митниць. Ініціював відповідні зміни в закон Геннадій Москаль. Із нардепів від Закарпаття за включення області в «дорожній експеримент» проголосували всі крім трьох братів Балог.

Поширити