Посилання

Журнал «Кореспондент» склав традиційний рейтинг найвпливовіших українців за підсумками 2017 року. Із закарпатських політиків у рейтинг потрапив тільки голова облдержадміністрації Геннадій Москаль, котрий посів 81 місце. До речі, він став одним із п’яти діючих голів ОДА, що ввійшли до сотні найвпливовіших українців.

 У рейтингу є ще троє людей, яких можна пов’язати із Закарпаттям, а саме: віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе (донька Ореста Климпуша, політика і дипломата), народний депутат України від партії «Народний фронт» Павло Пинзеник (народився в Ужгороді) та лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук (народився в Мукачеві).

Очолив рейтинг Президент України Петро Порошенко, на другому місці – міністр МВС Арсен Аваков, на третьому – прем’єр-міністр Володимир Гройсман, на четвертому – підприємець Рінат Ахметов, на п’ятому – лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко.

У створенні рейтингу взяли участь відомі українські вчені, політологи, журналісти та політтехнологи, детальніше із сотнею найвпливовіших українців можна ознайомитися за посиланням:

 https://korrespondent.net/ukraine/3921084-top-100-vlyiatelnykh-ukrayntsev-v-2017-hodu

Поширити