Москаль скасує через суд рішення обласної ради, якими узаконювалася крадіжка 350 гектарів лісу на Мукачівщині (+ ДОКУМЕНТИ)

 

Закарпатська облдержадміністрація готує позов до Адміністративного окружного суду про скасування двох рішень обласної ради – від 14 вересня 2006р. та від 26 травня 2011р.

– Перше рішення було прийнято в період роботи В.Балоги в секретаріаті президента Ющенка, ним узаконювалася фактична крадіжка 350 гектарів лісу в Мукачівському районі під створення міфічного туристичного комплексу «Синяк», – заявляє Геннадій Москаль. – Другим рішенням, прийнятим у період роботи В.Балоги міністром МНС при Януковичу, обласна рада створила регіональний ландшафтний парк місцевого значення «Синяк» за рахунок земель Мукачівського держлісгоспу.

Обидва рішення будуть скасовані в судовому порядку заради повернення вкрадених земель у державну власність.

Нагадаємо, що днями голова Закарпатської ОДА звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з проханням скасувати розпорядження колишнього прем’єр-міністра М.Азарова №110-р від 2 лютого 2011р., яким виділялися 350 гектарів лісу під будівництво туристично-рекреаційного комплексу у Синяку на Мукачівщині. Насправді ж тут була побудована дача В.Балоги.

 

Поширити