Мукачівська міськрада, налякавшись відповідальності, виділила своїм профтехучилищам понад 20 мільйонів гривень (ОНОВЛЕНО + ДОКУМЕНТ)

 

Рішення суду виконане не в повному обсязі, тому виконавче провадження Мінюсту, яке тягне за собою можливий розпуск міськради, залишається в силі

7 липня Мукачівська міськрада внесла зміни до бюджету Мукачева з урахуванням постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 16 червня цього року. Нагадаємо, що суд визнав незаконним і нечинним рішення сесії Мукачівської міськради від 12 січня цього року «Про міський бюджет Мукачева» і зобов’язав її в місячний строк повторно розглянути й прийняти рішення про міський бюджет Мукачева з урахуванням фінансування професійно-технічних навчальних закладів (ПТНЗ), що розташовані в Мукачеві, за рахунок міського бюджету. Після винесення постанови суду виконавча служба Міністерства юстиції України відкрила виконавче провадження.

–  Мукачівська міськрада, налякавшись відповідальності за невиконання рішення суду, яке тягне за собою розпуск міськради і призначення позачергових виборів, нишком прийняла зміни до бюджету, про які не повідомив жоден пробалогівський інформаційний «гівномет», –  заявляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Однак трьом ПТНЗ виділені тільки 20 мільйонів 213 тисяч 739 гривень, тоді як потреба у їх фінансуванні до кінця року становить 29 мільйонів 503 тисячі 500 гривень.

Це з урахуванням заборгованості за травень і червень цього року. Тобто понад 9 мільйонів міськрада так і не виділила, тому рішення суду не виконане. Депутати під диктовку Балог проголосували за якусь «фількіну грамоту», залишивши дітей і персонал профтехучилищ без законних зарплат і стипендій, і думають, що це зійде їм із рук. Попереджую, що такий варіант не пройде. Три мукачівські ПТНЗ будуть фінансуватися з міського бюджету в повному обсязі, так як фінансуються в інших обласних містах Закарпаття. Мукачево буде жити за законами України, а не за «понятіями», написаними в Синяку чи Завидові. Виконавче провадження Мінюсту залишається в силі, і якщо всю необхідну суму профтехучилищам не виділить ця Мукачівська міськрада, їх виділить нова, обрана на позачергових виборах. 

Поширити