Генпрокуратура чомусь не зізнається, що сама ж і оскаржила закриття Верховним Судом кримінальної справи проти судді Вовка

– Заяви Генеральної прокуратури України про те, що кримінальної справи проти судді Печерського райсуду Сергія Вовка не існує, – це введення громадськості в оману, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Так, постанову про порушення кримінальної справи проти С.Вовка, котрий займався земельними махінаціями, що завдали державі величезних збитків, дійсно було скасовано Голосіївським райсудом 16 червня 2009р., а затим підтверджено ухвалою Апеляційного суду Києва 3 серпня 2009р. та ухвалою Верховного Суду України 23 лютого 2010р. Однак у квітні 2010р.

ГПУ, не згідна з цим, направила до Судової палати в кримінальних справах Верховного Суду України клопотання про перегляд даних судових рішень у порядку виключного провадження. А у вересні 2010р. шестеро суддів Верховного Суду України, вивчивши клопотання генпрокуратури й погодившись із викладеними аргументами, внесли його на розгляд спільного засідання Судової палати у кримінальних справах та Військової судової колегії Верховного Суду України. Наводимо тексти клопотання ГПУ та подання ВСУ повністю. Громадськість має знати, які люди судять опозиційних політиків.
Далі буде…

Поширити