Генеральна прокуратура плутає поняття “урочисті заходи” зі “святковими заходами

17 листопада 1992 року Президентом  України Л.Кравчуком  видано Указ “Про день міліції”,  в якому п.2 визначено: “У день міліції в містах Києві, Сімферополі, Севастополі, обласних та районних центрах, містах обласного підпорядкування проводити урочисті заходи”.

То як можна інкримінувати тодішньому міністру МВС проведення “святкових заходів”, поняття яких не визначено жодним законодавчим актом, якщо Ю.Луценко діяв чітко в межах, передбачених указом Президента, який не може бути скасований жодними постановами Уряду? Адже згідно з п.31 ст.106 Конституції України, Президент на основі та на виконання Конституції та законів України видає укази й розпорядження, які є обов’язковими до виконання на всій території України.
Якщо ж іти за логікою слідства, то до святкових заходів можна віднести навіть похорони, оскільки там присутні й оркестр, і церковний хор. А поминки взагалі можна назвати фуршетом!

У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про День міліції
 

Враховуючи  заслуги  органів  внутрішніх  справ  України    у
боротьбі зі злочинністю та в охороні правопорядку,
п о с т а н о в л я ю:

1. Встановити в Україні свято – День міліції, яке відзначати щорічно 20 грудня – у день прийняття Верховною Радою України в 1990 році Закону України “Про міліцію” ( 565-12 ).

2. У День міліції у містах Києві, Сімферополі, Севастополі, обласних та районних центрах, містах обласного підпорядкування проводити урочисті заходи.

Президент України                                       Л.КРАВЧУК

м. Київ, 17 листопада 1992 року
N 567/92

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=567%2F92

Поширити