Москаль: “Луценко, Макаренко, Діденко та Іващенко можуть утримувати себе за власні кошти, поки триває судовий розгляд їхніх справ”

Народний депутат Геннадій Москаль не розуміє, чому екс-міністра МВС Юрія Луценка та колишніх заступника голови “Нафтогазу” Ігоря Діденка, голову Державної митної служби Анатолія Макаренка й першого заступника міністра оборони України Валерія Іващенка, котрих важко назвати суспільно небезпечними, продовжують утримувати в СІЗО.

– Згідно з довідкою Державної кримінально-виконавчої служби України, слідчі ізолятори у нас переповнені. У 32-х українських СІЗО утримується 39 460 осіб, із яких 19 781 числяться за судами (повна довідка додається нижче). І на утримання цих людей із Державного бюджету витрачаються чималі кошти. Виникає питання: для чого при величезній завантаженості СІЗО суд знову виносить рішення про утримання під вартою в слідчих ізоляторах –.наряду з убивцями, маніяками, розбійниками, грабіжниками та іншими категоріями осіб, яких дійсно необхідно ізолювати від суспільства, – Луценка, Макаренка, Діденка, Іващенка? Ці громадяни не становлять ніякої загрози і очевидячки можуть себе утримувати на волі за власні кошти, поки триває судовий розгляд їхніх справ, – вважає Геннадій Москаль.


Поширити