Москаль готовий розробити зміни до Кримінального кодексу України, якщо їх гарантовано підтримає парламентська більшість

Останнім часом українські засоби масової інформації охоче  повідомляють про дійсно серйозні досягнення Грузії в подоланні корупції та боротьбі з організованою злочинністю. І все частіше напрошується запитання: «Чому  ж таких успіхів не може домогтися Україна?»
Народний депутат Геннадій Москаль на це майже риторичне запитання відповідає так: «Добре знаючи політичну волю вищого керівництва Грузії та досвід цієї держави в боротьбі зі злочинністю, для інформування громадськості України наведу тільки одну статтю Кримінального кодексу Грузії:

«Статья 2311 «Вор в законе», принадлежность (членство) к воровскому миру”
1. Принадлежность к воровскому (криминальному) миру – наказывается лишением свободы сроком от пяти до восьми лет со штрафом или без такового.
2. «Вор в законе» – наказывается лишением свободы сроком от семи до десяти лет со штрафом или без такового».

– Якщо парламентська більшість  готова проголосувати за аналогічний проект доповнень до Кримінального кодексу України, і пан Чечетов та пан Єфремов (які фактично «керують» голосуванням фракції Партії регіонів у Верховній Раді) офіційно в засобах масової інформації підтвердять налаштованість більшості прийняти ці зміни та в подальшому проголосувати за них,  я готовий взятися за розробку таких змін до КК України та внести їх на розгляд до парламенту, – каже Геннадій Москаль. – Якщо ж підтримки від більшості у ВР не буде, то прошу вас, шановні журналісти, більше  не дратувати українське суспільство статтями про надбання Грузії в подоланні корупції й організованої злочинності. Почекаємо відповіді від лідерів правлячої більшості. Якщо політичної волі не буде – житимемо, як жили завжди –  і вчора, і нині, і, на превеликий жаль, завтра”.

Поширити