За логікою наших прикордонників та інтерполівців, в Україну безперешкодно може приїхати навіть Усама бен Ладен

— Якщо приймати за чисту монету заяви Держприкордонслужби та українського бюро Інтерполу про те, що ці структури не мають підстав затримувати кримінального авторитета Алімжана Тохтахунова, відомого, як “Тайванчик” (а по суті ці заяви — нахабна брехня), тоді виникає питання — а для чого в Україні взагалі існує прикордонний контроль? — заявляє народний депутат України Геннадій Москаль.

—  Контроль якраз і існує, щоб виявляти різних правопорушників, злочинців, розшукуваних осіб чи небажаних для країни візитерів. Тому коли оголошена у міжнародний розшук особа вільно в’їжджає в Україну, а прикордонна служба бездіє, бо начебто “немає доручення правоохоронних органів України, зокрема українського бюро Інтерполу про його затримання”, то це повний абсурд!.. Що ж до заяви керівника Українського бюро Інтерполу пана Неволі, наче підстав для затримання “Тайванчика” нема, бо між Україною й США немає двостороннього договору про видачу розшукуваних осіб, то це взагалі повна маячня! За логікою українського Інтерполу (так само, як і Держприкордонслужби), тоді в Україну безперешкодно може приїхати Усама бен Ладен. Тому, “Welcome to Ukraine, Mr. Osama bin Mohammed bin Awad bin Laden”. Із нашими прикордонниками та інтерполівцями вам нічого не загрожує.
Якщо ж серйозно, то особисто в мене немає слів, щоб охарактеризувати рівень наших правоохоронців, котрі своєю некомпетентністю та дрімучим непрофесіоналізмом ганьблять Україну перед усім світом!..

Нижче наводжу Інтернет-посилання на сайт Інтерполу, за яким кожен український прикордонник може перевірити, має він підстави для затримання Алімжана Тохтахунова (“Тайванчика”), чи ні.

http://www.interpol.int/public/Data/Wanted/Notices/Data/1993/98/1993_31998.asp

Поширити