Затримані в Криму міліціонери, котрі займалися шантажем і вимаганням, – вихідці з Макіївки, що й раніше мали проблеми із законом

– Злочинна діяльність банди міліціонерів у Криму – прямі наслідки кадрової політики Анатолія Могильова, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Нинішній міністр внутрішніх справ не знайшов нічого кращого, як  перевести  на роботу в Крим правоохоронців котрі вже були звільнені за негідні проступки з органів внутрішніх справ. Можливо, хотів, щоб вони тут оздоровилися?

Однак менталітет нових співробітників залишися старим. Так, п’ять  співробітників Управління карного розшуку, всі вихідців з Макіївки, сколотили організовану  групу й протягом тривалого часу займалися злочинною діяльністю. Основним заробітком “банди” став шантаж та продаж наркотичних засобів. Підкидуючи грошовитим громадянам наркотичні засоби, міліціонери притягували їх до кримінальної відповідальності, а потім  вимагали винагороду за закриття сфабрикованих кримінальних справ. На сьогодні частину “правоохоронців”, які входили до банди затримали. Як виявилося на практиці, зміна клімату на шкідливі звички жодним чином не вплинула.

Поширити