підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
11.04.2011

Президент України має або відмінити свій Указ про скасування голографічного захисту, або видати новий – про звільнення Анатолія Могильова

3 березня 2011року Президент України Віктор Янукович видав Указ № 264/2011, яким скасував Укази своїх попередників від 15 листопада 2000-го та 7 березня 2006 року щодо захисту документів і товарів голографічними захисними елементами. Відтак захист, що робив дуже дорогими елементарні папірці-довідки, було відмінено, про це українському народу гучно відрапортували через засоби масової інформації.
– Проте на практиці людям і зараз доводиться платити, – каже народний депутат України Геннадій Москаль. – Я звернувся  до Головного Управління МВС України в Києві з тим, аби отримати персональну довідку про несудимість, і заплатив за неї 102 грн. Тобто, згідно із Законом України «Про захист персональних даних», такі довідки мають видаватися безкоштовно, однак органи міліції їх продають, та ще й випускають на бланках із голографічним захистом (показано стрілкою), скасованим Указом Президента.   докладніше 


07.04.2011

День народження Міністра МВС відзначили не лише правоохоронці, а й криміналітет

6 квітня вся прогресивна громадськість України відзначала день народження Міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова. Не змогли залишитися осторонь цієї події й представники криміналітету. В той час, коли на Богомольця, 10 потоком несли сувеніри, квіти та інші дари, невідомий у масці з автоматом і бойовою гранатою увірвався до обмінного пункту в самому  центрі Києва (вул.Шота Руставелі), побив охоронця й під загрозою автомата пограбував касира обмінного пункту. А прощання ще й кинув в обмінний пункт гранату.
Покепкувала з Могильова і прес-служба глави держави, побажавши наприкінці імениннику «всіх  земних радощів».
Опозиційне Міністерство внутрішніх справ України й ворогу не побажає мати в землі яких-небудь радощів…
Отож зі святом Вас, шановний, Анатолію Володимировичу!


07.04.2011

У справі про вбивство двох дівчат у Севастополі є цілий ряд нестиковок, які міліція ретельно приховує від громадськості

4 січня в Севастополі за нез’ясованих обставин зникли двоє неповнолітніх дівчат – 10-річна Настя Балябіна та 11-річна Таня Мізіна. МВС почало проведення оперативно-розшукових заходів тільки після величезного резонансу, який викликало у суспільстві зникнення дітей. До того міліція заявляла, що дівчата живі, просто втекли з дому, бо виховувалися “в неблагополучних сім’ях”. 29 січня тіла дівчат виявили на сміттєвому звалищі.
В ході розслідування кримінальної справи в поле зору МВС потрапила одна з мешканок Севастополя, котра, за версією слідства, приревнувала одну з убитих дівчат до свого співмешканця. Жінку затримали, вона начебто зізналася, що вбила одну дівчинку з помсти через ревнощі, а другу – як свідка злочину.
– Міліція швиденько «відрапортувала» про розкриття гучного злочину, чим фактично завела справу в глухий кут, – заявляє народний депутат України Геннадій Москаль. – Бо, як стало мені відомо, деякі принципові моменти аж ніяк не вписуються в офіційну версію скоєння вбивства.    докладніше 


06.04.2011

Геннадій Москаль: “Мені незрозуміло, чому на відверту брехню М.Мельниченка російському телебаченню не реагує Генпрокуратура та СБУ…”

Колишній співробітник Державної служби охорони Микола Мельниченко в інтерв’ю російському телеканалу «НТВ» озвучив, що в зроблених ним у кабінеті  Президента Л.Кучми диктофонних записах є докази, наче терористичний акт, скоєний у Кривому Розі в 1999 році проти кандидата в Президенти України Н.Вітренко було сплановано й організовано Службою безпеки України. Пряма мова М.Мельниченка: «Чтобы ему победить на президентских выборах, СБУ бросает гранату в толпу людей, и в этом обвиняют одного из кандидатов, который является конкурентом Леонида Кучмы».
– Мені незрозуміло, чому на таку відверту брехню не реагує Генпрокуратура та СБУ, – заявляє народний депутат України Геннадій Москаль. – Адже зроблені на російському телеканалі “викриття” можуть поставити під сумнів усі диктофонні записи М.Мельниченка.   докладніше 


06.04.2011

У 2008 – 2010 роках купа державних установ проводила в Національному палаці “Україна” святкові заходи за бюджетні кошти. Справу порушили лише проти Луценка

22 жовтня 2008 року, на початку економічної кризи, Кабінет Міністрів прийняв постанову №943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів». 9-м пунктом постанови передбачено припинення установам, що фінансуються з держбюджету, використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів.
– Я направив депутатське звернення в Національний Палац «Україна» (який є структурним підрозділом Державного управління справами) з проханням надати офіційну інформацію про святкові заходи, що проводилися тут у 2008-2010 роках державними установами (міністерствами, відомствами, державними підприємствами та організаціями) і оплачувалися з державного бюджету України, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль. –  Перелік цих організацій додається.

 

 

 

 

Як видно з офіційної відповіді, постанова Кабміну неодноразово порушувалася державними установами, однак чомусь тільки колишньому Міністру внутрішніх справ Юрію Луценко Генеральна прокуратура інкримінувала таке порушення, як один із епізодів звинувачень у кримінальній справі.
У зв’язку з цим виникає риторичне питання: що ж насправді відбувається в Україні – об’єктивне й безстороннє слідство відносно злочинців, як це стверджують у найвищих владних кабінетах, чи політично мотивоване переслідування опозиції, про що свідчать документально підтверджені факти?.. 
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions