підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
17.09.2011

Анатолій Могильов прикриває своїх підлеглих, які продають зброю злочинцям (ДОПОВНЕНО)

За наявною в мене інформацією, вчора, 16 вересня, співробітники спецпідрозділу "Альфа" штурмом взяли Комінтернівський районний відділ МВС у Харкові. Це сталося через те, що керівники райвідділу продали злочинним угрупуванням, до складу яких входили в тому числі і 5 працівників міліції, 25 пістолетів "Макарова", 5 тис. патронів та автомати Калашнікова (їх кількість уточнюється шляхом інвентарізації). За моєю інформацією, в сейфі начальника відділу знайдено гроші, еквівалентні 1 млн долларів. Він, а також цілий ряд керівників відділу затримані.   докладніше 


15.09.2011

Москаль відкликав на доопрацювання свій законопроект про амністію Луценка й Тимошенко

У зв’язку з некоректними висловлюваннями на свою адресу та закидами у співпраці з Адміністрацією Президента Геннадій Москаль відкликав із Верховної Ради свій законопроект про амністію Юрія Луценка та Юлії Тимошенко. Законопроект буде доопрацьовано і сконцентровано на звільненні Ю.Луценка, в тому числі через важкий стан його здоров’я.
Коментуючи слова депутата від БЮТу А.Сенченка, начебто законопроект про амністію лідерів опозиції “… це чергова тема, запущена з Банкової”, Г.Москаль заявив:
– Вважаю, що особисті неприязні стосунки, які склалися в мене з А.Сенченком у час мого першого керівництва міліцією Криму в 1997р., недостойно виносити на публіку в такий спосіб. Крім того, подібні речі зараз, коли особливо необхідна консолідація всіх здорових сил країни, не на часі, оскільки в когось може скластися враження про чвари в таборі опозиції”.


12.09.2011

У Раді відмовилися реєструвати проект Москаля про амністію лідерів опозиції

Апарат Верховної Ради України відмовився зареєструвати законопроект про амністію лідерів опозиції, вважаючи документ політично заангажованим.
Нагадаємо, що 7 вересня народний депутат Геннадій Москаль вніс до Верховної Ради законопроект “Про амністію Ю.Тимошенко та Ю.Луценка”, мета якого – утвердження політичних свобод та демократичних цінностей в Україні, поліпшення міжнародного іміджу, усунення перешкод на шляху інтеграції України у Європейський Союз, припинення звинувачень влади у кримінальному переслідуванні опозиційних лідерів.
Як відомо, відповідно до статті 92 Конституції України і Закону України "Про застосування амністії в Україні", Верховна Рада України може звільнити від кримінальної відповідальності осіб, проти яких ведеться кримінальне переслідування.


12.09.2011У відповідь на численні закиди щодо отримання Ордена “За заслуги” І ступеня до Дня Незалежності України народний депутат Геннадій Москаль закликав своїх колег не перетворювати державні свята на театральні вистави й не робити гучних заяв, які не мають під собою підстав, і які  рано чи пізно повернуться проти них.
Надаємо текст відповіді Адміністрації Президента України на депутатське звернення Г.Москаля щодо отримання народним депутатом С.Міщенком почесного звання “Заслужений юрист України”. Без коментарів.


09.09.2011

Зважаючи на те, що на адресу Верховної Ради надходить ряд запитів від громадських організацій та окремих журналістів щодо відзначення народних депутатів з нагоди 20-ї річниці проголошення Незалежності України, на виконання  Закону України «Про доступ до публічної інформацій», поширюю в ЗМІ витяг із протоколу засідання Комітету ВР України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією № 83 від 6 липня 2011 року «Щодо заохочення членів Комітету та працівників секретаріату Комітету»
 
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions