підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
20.09.2011

Ющенко подав документи для отримання дозволу на проживання в США

За достовірною інформацію, яку я отримав від української діаспори в США, колишній Президент України Віктор Ющенко, котрий нещодавно перебував в Америці, подав документи для отримання дозволу на проживання в Сполучених Штатах, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. –  Подальша мета цього кроку – отримання громадянства США.


20.09.2011

Де обіцяні Могильовим “через три-чотири місяці” біометричні паспорти?

Ще на початку року міністр МВС А.Могильов привселюдно пообіцяв, що через три-чотири місяці в Україні видаватимуть закордонні паспорти з біометричними даними.
– Всі терміни давно закінчилися, тому прошу МВС офіційно повідомити мене, коли і за якою адресою слід з’явитися за новим паспортом, – звертається до МВС народний депутат Геннадій Москаль. – Прошу також вказати вартість документа з біометричними даними (з урахуванням різких критичних зауважень, висловлених президентом В.Януковичем на адресу А.Могильова через надмірно високі ціни за адміністративні послуги). Бо в людей і без цього давно вже складається враження, що все, що вміє нинішнє керівництво МВС, – це роздавати пусті обіцянки й хвалитися якимись міфічними успіхами в боротьбі зі злочинністю.


20.09.2011

В Україні різко збільшилася кількість осіб, що потерпають від злочинності

– За статистичними даними, кількість пенсіонерів, які потерпіли від злочинів, за вісім місяців цього року збільшилася, порівняно з аналогічним періодом минулого року, на 41,2%. – повідомляє народний депутат Геннадій Москаль. – Із них 377 осіб загинуло.
Кількість потерпілих іноземців збільшилася на 24,6% (із них 62 чоловік загинуло);
– працівників фінансово-кредитної сфери – на 84,2% (дві особи загинули);    докладніше 


19.09.2011

Показники з виявлення хабарництва в Україні провалені

Сподівання суспільства на введення в дію Закону України «Про засади та запобігання протидії корупції» не справдилися, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Замість очікуваної активізації боротьби з найнебезпечнішим явищем корупції в країні – хабарництвом, маємо різке зниження статистичних показників. Кількість виявлених фактів хабарництва в Україні, згідно зі статистичними даним МВС, різко зменшилося. Зокрема:
- у Вінницькій області  (-54%);
- Волинській (- 42,9%);
- Закарпатській (-31,8%);
- Луганській (-23,1%);
- Сумській (-41%);
- Херсонській (-23,3%);
- Хмельницькій (-19,2%);
- Черкаській (-15,2%);
- Чернігівська (-41,2%).    докладніше 


19.09.2011

Луценко сидить за «святкову ялинку»

На свій запит щодо тлумачення таких висловів, як «святкові заходи» та «урочисті заходи», та різниці між ними, народний депутат Геннадій Москаль отримав від Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова наукове тлумачення даних висловів:
«Для позначення урочистого святкування з нагоди знаменної дати, події доцільно вживати вислів «урочисті заходи» або «урочистості», «ювілейні урочистості» і продовжити зворотами: «на відзначення знаменної дати, події…», або з «нагоди святкування….»
 Вислів «святкові заходи» неточний, бо слово «святковий» позначає те, що стосується самого свята, а не заходів, спрямованих на відзначення якоїсь дати (напр..: святковий день, святкова ялинка, святкова вечеря та ін..)   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions