підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
01.07.2011

Геннадій Москаль: «Через бездіяльність МВС, за темпами наркотизації суспільства Україна є лідером не тільки в Європі, але й в світі».

Україні загрожує національна катастрофа

22 листопада 2010 року  Україні в Брюсселі було вручено План дій з лібералізації  візового режиму з ЄС. Однією з складових частин даного Плану дій є схвалення нової української національної стратегічної програми, щодо боротьби з наркотиками та ефективного плану її втілення.

Перший дзвінок для України пролунав  від «Європолу»,  де сказано що  в Україні нічого не робиться по боротьбі з наркоманією і вказується на повну бездіяльність відповідних структур в даному напрямку. І якщо не будуть вжиті заходи боротьби з даним злом, то «Європол» буде заперечувати надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу. Сьогодні в Україні  ринок наповнено наркотиками як власного виробництва, так і наркотиками контрабандно завезеними в Україну. Зауважимо, що Україна є головним транзитером наркотичних речовин.   докладніше 


01.07.2011

У 2009р. Апеляційний суд Києва скасував завідомо неправосудне рішення С.Вовка про відчуження земельних ділянок

Завідомо неправосудне рішення судді Печерського райсуду Сергія Вовка про відчуження земельних ділянок (за що проти С.Вовка прокуратура порушила кримінальну справу) було скасоване 28 травня 2009р. Колегією суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду м.Києва.
Надаємо текст ухвали, взятий із Єдиного реєстру судових рішень Апеляційного суду Києва.   докладніше 


01.07.2011

Генеральна прокуратура плутає поняття “урочисті заходи” зі “святковими заходами

17 листопада 1992 року Президентом  України Л.Кравчуком  видано Указ “Про день міліції”,  в якому п.2 визначено: “У день міліції в містах Києві, Сімферополі, Севастополі, обласних та районних центрах, містах обласного підпорядкування проводити урочисті заходи”.   докладніше 


30.06.2011

Геннадій Москаль оприлюднив постанову прокуратури про порушення кримінальної справи проти судді Сергія Вовка (ДОКУМЕНТ)

Перший заступник голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Геннадій Москаль провів власне депутатське розслідування інформації про порушення стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Сергія Вовка кримінальної справи. В результаті власного розслідування Геннадій Москаль отримав текст постанови, який в повному обсязі розміщено в розділі "Документи" персонального сайту політика.

Коментуючи цей документ, Геннадій Москаль зауважив: "Сподіваюся, що тепер вже ні у кого не буде сумнівів в тому, що пан Вовк, який судить Юрія Луценка, сам "висить на гачку" у правоохоронних органів і винесе те рішення, яке потрібне владі. Але я попереджав, що "скриньку Пандори" відкрито, і нові викриття злочинців у мантіях та їх покровителів не забаряться".

Далі буде...

 

Прес-служба Геннадія Москаля


29.06.2011

Захист Луценка завтра заявить відвід усьому складу Печерського суду

На завтрашньому (30.06) засіданні суду по Юрію Луценку захист має намір використати оприлюднені Геннадієм Москалем матеріали щодо корупційних земельних схем, у яких виявилися замішаними Печерський райсуд та Апеляційний суд Києва, для відводу всього складу суду й перенесення розгляду кримінальної справи в інший суд за межами Києва.   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions