підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
26.09.2011

Геннадій Москаль вимагає притягти до кримінальної відповідальності депутатів, що голосували за корупційний закон "Про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України"

 

Перший заступник голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією Геннадій Москаль заявив, що прийнятий Верховною радою в п’ятницю закон "Про документи, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України", є «антиконституційним, корупційним та таким, що лобіює інтереси окремих комерційних структур». «Не дивлячись на те, що в пояснювальній записці до законопроекту виписана благородна мета – ввести в дію біометричні паспорти (що є однією з вимог Плану дій щодо лібералізації візового режиму, врученого президенту Віктору Януковичу в листопаді минулого року), суть документу прямо суперечить його назві та містить ознаки корупційної складової, - зауважив народний депутат. – Згаданий план дій передбачає запровадження захищених документів з електронним носієм інформації тільки на проїзні документи – як то, дипломатичний чи службовий паспорт, паспорт громадянина України для виїзду за кордон, проїзний документ біженця тощо, однак в законі йдеться і про 13 видів інших документів, які засвідчують спеціальний статус особи».   докладніше 


23.09.2011

Державна пенітенціарна служба визнала достовірність знімків, які демонструють повний “беспрєдєл” у СІЗО

На знімках, оприлюднених учора народним  депутатом Геннадієм Москалем, знаходиться кримінальний авторитет Володимир Щегольков на “погоняйло” Арієць (поряд зі свинею та повією), засуджений до дев’яти років ув’язнення за квартирні розбої.
– Пенітенціарна система України визнала достовірність знімків, пояснивши на своє виправдання, що вони відносяться до квітня 2010р., – заявляє Г.Москаль. – Для подальшого ілюстрування “беспрєдєлу” в Сімферопольському СІЗО надаємо статтю із газети “Первая Крымская” “Черная” тюрьма: в СИЗО Симферополя правят…. арестанты”, опубліковану 9 вересня 2011р.   докладніше 


23.09.2011

Із введенням Нацбанком нових правил обміну валют кількість валютників зросте в два-три рази

Із сьогоднішнього дня Національний банк України своїм кумедним розпорядженням встановив нові правила купівлі-продажу валюти  - тільки при пред’явленні паспорта. Чомусь не пояснивши при цьому, що робити з конвертаційними центрами й тими банками, які займаються виключно конвертацією валюти.
- У нововведень є ще один нюанс, - коментує рішення Нацбанку народний депутат Геннадій Москаль. - Справа в тому, що кількість обмінних пунктів валюти по Україні набагато менша, ніж кількість осіб, котрі займаються незаконним обміном валюти, простіше кажучи, валютників.    докладніше 


22.09.2011

Журналісти мають право на критику політиків, а політики – право на відповідь

Колишній прес-секретар президента України Віктора Ющенка Ірина Ванникова в інтерв’ю одному з українських телеканалів назвала Геннадія Москаля «політичною потворою». Сам народний депутат прокоментував цей випад таким чином:
– Підтримуючи європейську інтеграцію України та положення Декларації про свободу політичних дебатів у засобах масової інформації, я усвідомлюю, що політичні діячі та посадові особи через специфіку своєї роботи змушені виставляти себе на публічне обговорення, тому можуть зазнавати гострої громадської критики в ЗМІ. Гострота цієї критики іноді може й виходити за розумні межі. Пані Ванникова скористалася наданим їй правом на критику, а я зі свого боку хочу скористатися наданим мені статтею 277 Цивільного Кодексу України правом на відповідь. Ця відповідь вміститься в два рядки з відомого російського шлягера: «Ты ненакрашенная страшная, и накрашенная…»


22.09.2011

Блядям можна відвідувати СІЗО, а представникам міжнародних організацій, президенту ЄНП та народним депутатам – ні

м.Сімферополь, Слідчий ізолятор № 15.
Так утримуються в державній пенітенціарній системі VIP-заарештовані.
На фото – екс-депутат Верховної Ради Криму, один із главарів організованого злочинного угруповання “Башмаки” Рувім Аронов, арештований за бандитизм, разом із братвою.
– Повністю прогнила державна пенітенціарна система за гроші проводить у камери до арештованих проституток, носить спиртне, наркотики, дозволяє користуватися мобільними телефонами та ноутбуками, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль.    докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions