підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
14.02.2012

Геннадій Москаль: “Якщо правоохоронні органи неспроможні викрити кілька чернівецьких фірм, які відкрито займаються контрабандою, я готовий навчити їх цьому”

– Я неодноразово вказував Держмитслужбі, СБУ та МВС на контрабандну діяльність суб’єктів підприємницької діяльності “Букпромсервіс” та “Вісбо”,  які зареєстровані в Чернівцях і перевозять контрабанду з ліцензійних складів Люблінського воєводства (Польща), – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Однак отримані відповіді показали – у ліквідації контрабанди ці правоохоронні відомства не зацікавлені, оскільки їхні підрозділи на місцях самі є учасниками контрабандних  схем.
Мої наполягання звірити інвойси, подані вказаними фірмами Румунській митниці, з інвойсами, виписаними на ліцензійних складах у Польщі, а також інвойсами, представленими   Чернівецькій митниці, були проігноровані. Відчувши повну безкарність, фірми “Вісбо” та “Букпромсервіс” пішли ще далі. За 10 км від українсько-румунського кордону вони відкрили ліцензійний склад у с.Дорнешти Сучавського повіту (Румунія), коди завозиться товар із Туреччини.    докладніше 


14.02.2012

Геннадій Москаль просить МВС з’ясувати, чи злодій у законі Льора впливає на Сумську мерію

Народний депутат Геннадій Москаль направив міністру МВС Віталію Захарченку депутатське звернення з проханням надати інформацію щодо депутата Сумської міськради від партії “Рідне місто” (яка є партією Сумського міського голови Геннадія Мінаєва) Анатолія Жука. “Прошу повідомити, чи має А.Жук судимості і вважається кримінальним авторитетом, і чи дійсно він є племінником відомого в СНД злодія в законі С.Лисенка на прізвисько Льора”, – йдеться в зверненні. Ця інформація має важливе значення, оскільки, за наявними в мене даними, Льора через Жука впливає на прийняття рішень мером Сум Мінаєвим.


10.02.2012

На брифінг Одеської прокуратури нелояльні журналісти проривалися через охорону силою з допомогою опозиційних нардепів

10 лютого о 10 годині Прокуратура Одеської області організувала брифінг для ЗМІ з приводу кримінальної справи, порушеної по заводу “Стальканат-Сілур”. Акціонером заводу є голова обласної організації “Фронту змін”, депутат Одеської обласної ради, голова її постійної комісії зі свободи слова Володимир Немировський.
– Незважаючи на те, що ст.205 Кримінального кодексу “Фіктивне підприємництво” була декриміналізована з ініціативи президента України, прокуратура активно проводить обшуки, здійснює виїмку документів та затримує осіб, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. –Хоча санкція статті передбачає штраф, а події, по яких порушено кримінальну справу, мали місце ще в 2002р. Так одеська прокуратура втілює в життя лозунг президента, котрий запевняв, що декриміналізація ст.205 полегшить здійснення підприємницької діяльності.   докладніше 


09.02.2012

Геннадій Москаль пропонує Раді призначити вибори мера Чернівців та Новодністровська на 28 квітня

Народний депутат України Геннадій Москаль вніс до Верховної Ради України проект постанови про призначення позачергових виборів Новодністровського міського голови.  Нагадаємо, що 20 вересня минулого року Новодністровська міська рада Чернівецької області більшістю голосів відправила у відставку мера міста Руслана Панчишина. Крім того, Г.Москаль вніс законопроект про призначення позачергових виборів мера Чернівців (переможець виборів 31 жовтня 2010 року Микола Федорук був відправлений у відставку рішенням Чернівецької міської ради 31 березня 2011 року). В обох випадках нардеп пропонує призначити вибори на 28 квітня цього року.


08.02.2012

Сільськогосподарський феномен – молочних продуктів в Україні виробляється вдвічі більше, ніж самого молока

– Факт, що в Україні фальсифікуються продукти харчування, визнав уже й прем’єр-міністр Микола Азаров, коли за його дорученням на експертизу були передані ковбасні та м’ясні вироби, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Однак деякі очевидні речі пройшли повз увагу влади. Так, за даними статистичного бюлетеня Державної служби статистики, на 1 січня 2012 року поголів’я корів в Україні складає 2588,8 тисяч голів (98,4 % порівняно з 2011 роком). Середній показник надою молока від однієї корови в рік по Україні складає 4117 кг. У той же час виробництво молока в Україні складає 11093,5 тисяч тонн (98,6% порівняно з 2011роком).
Переробна промисловість у 2011 році виробила молочних продуктів:
молоко оброблене рідке – 859 тисяч тонн;   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions