підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
06.04.2011

Геннадій Москаль: “Мені незрозуміло, чому на відверту брехню М.Мельниченка російському телебаченню не реагує Генпрокуратура та СБУ…”

Колишній співробітник Державної служби охорони Микола Мельниченко в інтерв’ю російському телеканалу «НТВ» озвучив, що в зроблених ним у кабінеті  Президента Л.Кучми диктофонних записах є докази, наче терористичний акт, скоєний у Кривому Розі в 1999 році проти кандидата в Президенти України Н.Вітренко було сплановано й організовано Службою безпеки України. Пряма мова М.Мельниченка: «Чтобы ему победить на президентских выборах, СБУ бросает гранату в толпу людей, и в этом обвиняют одного из кандидатов, который является конкурентом Леонида Кучмы».
– Мені незрозуміло, чому на таку відверту брехню не реагує Генпрокуратура та СБУ, – заявляє народний депутат України Геннадій Москаль. – Адже зроблені на російському телеканалі “викриття” можуть поставити під сумнів усі диктофонні записи М.Мельниченка.   докладніше 


06.04.2011

У 2008 – 2010 роках купа державних установ проводила в Національному палаці “Україна” святкові заходи за бюджетні кошти. Справу порушили лише проти Луценка

22 жовтня 2008 року, на початку економічної кризи, Кабінет Міністрів прийняв постанову №943 «Про економію бюджетних коштів, передбачених для утримання органів державної влади та інших державних органів». 9-м пунктом постанови передбачено припинення установам, що фінансуються з держбюджету, використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів.
– Я направив депутатське звернення в Національний Палац «Україна» (який є структурним підрозділом Державного управління справами) з проханням надати офіційну інформацію про святкові заходи, що проводилися тут у 2008-2010 роках державними установами (міністерствами, відомствами, державними підприємствами та організаціями) і оплачувалися з державного бюджету України, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль. –  Перелік цих організацій додається.

 

 

 

 

Як видно з офіційної відповіді, постанова Кабміну неодноразово порушувалася державними установами, однак чомусь тільки колишньому Міністру внутрішніх справ Юрію Луценко Генеральна прокуратура інкримінувала таке порушення, як один із епізодів звинувачень у кримінальній справі.
У зв’язку з цим виникає риторичне питання: що ж насправді відбувається в Україні – об’єктивне й безстороннє слідство відносно злочинців, як це стверджують у найвищих владних кабінетах, чи політично мотивоване переслідування опозиції, про що свідчать документально підтверджені факти?..


06.04.2011

Структури Могильова деруть із людей гроші за довідки, які за законом їм мають надаватися безкоштовно

3 березня цього року Президент України В.Янукович видав Указ № 264/2011, яким скасував Указ Президента України Л.Кучми № 1239/2000 від 15 листопада 2000 року та Указ Президента В.Ющенка № 302/2006 від 7 березня 2006 року «Про захист документів і товарів голографічними  захисними елементами». Крім того, 1 червня 2010 року В.Янукович підписав Закон України «Про захист персональних даних», який набрав чинності з 1січня 2011 року.
– Я вирішив перевірити, як МВС виконує чинні укази глави держави та закони України, і 4 квітня звернувся до Головного Управління МВС України в Києві для отримання персональної довідки про наявність (відсутність) судимості, яку необхідно подавати в консульські установи для оформлення візи, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль.   докладніше 


05.04.2011

Геннадій Москаль: “До викрадення громадянина Палестини Дірара Абусісі й передачі його Ізраїлю безпосередньо причетне МВС України”

– В одному з коментарів Міністр внутрішніх справ А.Могильов заявив, що викрадений із території України громадянин Палестини Дірар Муси Абусісі мав в Україні статус біженця, – повідомляє народний депутат України Геннадій Москаль. – На мою суб’єктивну думку, нинішній Міністр МВС і раніше не відзначався особливими професійними якостями, однак мати в своєму підпорядкуванні Державну міграційну службу, яка займається питаннями міграції, і переплутати два різних поняття – «статус біженця» з посвідкою на тимчасове  проживання (яке було в палестинського громадянина) – це вже, як мовиться, ні в тин, ні в ворота.
Офіційно заявляю, що громадянин Палестини Дірар Абусісі ніколи не мав статусу біженця й не звертався за отриманням цього статусу в органи міграційної служби України. Він мав посвідку на тимчасове проживання в Україні і згідно із Законом «Про громадянство України» подав до компетентних органів МВС документи для оформлення громадянства України (на що мав законні підстави).
Взагалі, в історії зі зникненням палестинського громадянина чимало запитань.   докладніше 


29.03.2011

Геннадій Москаль просить з’ясувати, що за останки сімох людей були знайдені на місці виявлення тіла Георгія Гонгадзе

Народний депутат Г.Москаль направив Генеральному прокурору України В.Пшонці звернення, в якому просить прояснити ситуацію щодо останків сімох осіб, знайдених на місці виявлення тіла Г.Гонгадзе.
“В прямому ефірі Першого Національного телеканалу в передачі “Шустер- live” екс-Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко неодноразово наголошував, що на місці, де було виявлене тіло журналіста Георгія Гонгадзе, співробітники СБУ знайшли останки ще сімох людей, які загинули насильницькою смертю, – йдеться в депутатському зверненні. – При цьому В.Наливайченко стверджує що це так зване “міліцейське кладовище”.   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions