підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
29.02.2012

Геннадій Москаль вимагає притягнути депутатів Чернівецької облради від “Партії регіонів” до відповідальності за тиск на суд

Народний депутат Геннадій Москаль звернувся до Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з проханням притягнути до відповідальності одинадцятьох депутатів Чернівецької обласної ради з фракції  “Партії регіонів”, а саме: Куцака М. І., Воробчука В.Д., Смотра О.А, Семенюк І.В. , Няйку С.М., Березовського Г.В., Чорного С.І., Нікітіна В.О., Берча В.Т., Жара М.М. та Костиняна І.М. Вказані депутати направили листа до голови Чернівецького окружного адміністративного суду Огородника А.П. з проханням прискорити розгляд судової справи за позовом до Чернівецької обласної ради депутата облради М.Бурбака (фракція “Фронт змін”) та народного депутата України Г.Москаля.
– Цей лист є прямим втручання у діяльність суду, спробою тиску на нього, а також зловживанням свого становища, – заявляє Г.Москаль. – Подібні письмові звернення до суду є неправомірними, прямо підпадають під дію Закону “Про засади запобігання і протидії корупції” і мають отримати належну оцінку правоохоронних органів.


28.02.2012

Керівництво Чернівецької області приховує від Києва реальну ситуацію із захворюванням на кір

За офіційними даними з початку року в Україні  зареєстровано 3.717 випадків підозри захворювання на кір. Найбільша кількість реєстрацій припала на західні  регіони України:
– Львівська область – 1.646;
– Івано-Франківська  область – 1.050;
– Закарпатська область – 246;
– Рівненська область – 220;
– Тернопільська область – 151;
– Волинська область – 130.
З метою запобігання поширення кору у всіх регіонах України на виконання наказів Міністерства охорони здоров’я та Держепідемслужби здійснюються заходи щодо профілактики захворювання.
– Незважаючи на те, що в Чернівецька область розміщена в центрі західних областей України, де зареєстрована найбільша кількість випадків кору, профілактичні рекомендації тут повністю ігноруються, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. –    докладніше 


28.02.2012

На Хмельниччині губернатор уже зараз гарантує стовідсоткове голосування за “Партію регіонів"

Народний депутат України Геннадій Москаль звернувся до ОБСЄ, Ради Європи, Представництва Єврокомісії в Україні та Світового конгресу українців із проханням прислати в Хмельницьку область своїх спостерігачів на парламентські вибори 28 жовтня цього року.
– Така необхідність виникла після мого приїзду в смт Ярмолинці Хмельницької області, де, зі слів місцевих мешканців, голова облдержадміністрації Василь Ядуха, уродженець Ярмолинецького району, вже зараз гарантує стовідсоткове голосування за “Партію регіонів”, – пояснює своє звернення Г.Москаль. – Оскільки забезпечити такий результат за нинішнього рейтингу “регіонів” можливо лише шляхом фальсифікації, адміністративного впливу та підкупу виборців, я й звернувся в міжнародні організації з проханням прислати спостерігачів.


27.02.2012

Після прийняття широко розрекламованого Адміністрацією президента нового КПК Україну чекає холодне літо 53-го

– Рекламований Адміністрацією президента Кримінально-процесуальний кодекс, який називають просунутим і реформаторським, сьогодні на руку не законослухняним громадянам і правоохоронцям, а злочинцям, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Без різкого посилення заходів по боротьбі з криміналом, без реформування МВС, СБУ та прийняття нового закону про прокуратуру і адвокатуру лібералізація КПК призведе до подальшого зростання злочинності. Необхідно спочатку взяти під контроль криміногенну ситуацію, а потім реформувати КПК. Адже статистика свідчить, що в Україні при різкому зменшенні населення фіксується ріст злочинності. Так, якщо в 2010р. на 10 тисяч населення зареєстровано 683 заяви й повідомлення про злочини, то в 2011-му – вже 733. Це один із найвищих показників у Європі.    докладніше 


22.02.2012

Геннадій Москаль: “Можна з сумом привітати Україну з повним провалом узятих на себе міжнародних зобов’язань щодо боротьби з корупцією”

Як вказано на офіційному сайті Конституційного суду України, за поданням 53 народних депутатів ухвала колегії суддів відкрила конституційне провадження у справі щодо відповідності Конституції України двох пунктів Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”.
У своєму поданні 53 депутати від “Партії регіонів” просять суд визнати таким, що не відповідає Конституції України, положення:
– пункту 2 частини першої статті 7 Закону, згідно з яким особам, зазначеним у пункті 1 частини першої статті 4 цього Закону, забороняється входити до складу органу управління підприємства або організації, що має на меті одержання прибутку;
– пункту 2 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення  Закону, згідно з яким у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік відомості про витрати надаються з дня набрання чинності Законом.   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions