підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
03.02.2011

ГЕННАДІЙ МОСКАЛЬ: “МВС закуповує для себе обладнання за "космічними" цінами"

 Аналіз офіційно опублікованих у «Віснику держзакупівель» звітів Міністерства внутрішніх справ України про придбання 2010р., свідчить, що МВС закуповує обладнання за сильно завищеними цінами.

Перший приклад – закупівля бронежилетів. Минулого року Міністерство купувало їх у ТОВ «Матеріалознавство» по 1804 грн. за штуку. Тоді цю фірму було обрано на відкритому тендері. Цього року цю ж фірму обрали за процедурою «закупівля в одного учасника», яка передбачає, що МВС обирає продавцем кого хоче, і купує в нього товар за вказаною продавцем ціною. У результаті бронежилети коштували вже 6596 гривень, тобто в три з половиною рази дорожче, порівняно з минулим роком.   докладніше 


03.02.2011

Закупівлі для МВС — ціни зросли вдвічі, втричі, в сім разів…

Будь-який клан, захопивши владу, в першу чергу опікується своєю безпекою. Тож нічого дивного немає в тому, що Міністерство внутрішніх справ України відразу після приходу донецької команди Анатолія Могильова (більше половини заступників міністра як і їх бос, є вихідцями з Донбасу) провело масштабні закупівлі техніки, необхідної для функціонування МВС. Однак нові керманичі виявились надто голодними та жадібними до перспектив, які відкриває монопольне управління такою потужною структурою з багатомільярдним бюджетом.   докладніше 


02.02.2011

МВС України закуповує в Ізраїлі за завищеними цінами зброю “українського виробництва”

Для чого МВС України закупило 40-міліметрові підствольні  гранатомети ГП-25,  які призначені для боротьби з живою силою супротивника (жива мішень). Невже  супротивник – це український народ?

З приходом нового керівництва МВС України без всякого на те економічного обґрунтування почалося масове озброєння  та оснащення спецзасобами підрозділів органів внутрішніх  справ. Прийняті нові норми, за якими у Державного науково-виробничого підприємства «Форт», яке належить МВС України, закуплені пістолети «Форт-21», пістолети-кулемети «Форт-224»,  пістолети «Форт-224 із глушником», снайперські гвинтівки «Форт-301», ручні кулемети «Форт 401»,  штурмові гвинтівки «Форт-221» та  гранатомети ГП-25.

Крім того, з незрозумілої причини почалася закупівля зброї для МВС в Ізраїлі (поставки здійснюються під назвою  «Джерніко»). Тишком-нишком з озброєння знято вітчизняну зброю, а ізраїльська поставляється під назвами «Форт-21», « Форт 224», «Форт 301» і т.д.

То що ж насправді  постачається з Ізраїлю?   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions