підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
01.02.2012

Щоб зірвати зустріч із опозицією, мер Миколаєва вигнав городян на 20-градусний мороз

Перед приїздом у Миколаїв народного депутата від “Фронту змін” Геннадія Москаля меру міста Володимиру Чайці було надіслано листа з проханням виділити для зустрічі з городянами актовий зал загальноосвітньої школи №50.
– Мешканці мікрорайону Миколаєва “Ліски” самі ініціювали цю зустріч, надіславши звернення у Верховну Раду, – повідомляє Г.Москаль. – Вони хотіли обговорити проблеми мікрорайону, які ніким не вирішуються. Жодних заперечень у мерії ця ініціатива не викликала, а проте ні мене, ні людей у школу не пустили. У зустрічі було відмовлено, незважаючи на попередні домовленості, без жодних пояснень і причин. Хоча в школі зібралося близько 150 чоловік – в основному пенсіонери. Я пропонував перенести зустріч на якийсь інший час, однак люди хотіли висловитися про свої наболілі проблеми, тому нам довелося спілкуватися на дворі у 20-градусний мороз. Ось так миколаївські “регіонали”, які мають переважну більшість у місті й області, піклуються про своїх виборців – просто виганяють літніх людей на мороз.


30.01.2012

Третього лютого Чернівецький окружний адмінсуд почне розгляд позову “Фронту змін” до обласної ради

Третього лютого о 9.30 Окружний адміністративний суд Чернівецької області розпочне розгляд справи по суті за позовом обласної організації “Фронт змін” до обласної ради. Суть позову – скасування рішення Чернівецької облради від 24.12.2011р. “Про обласний бюджет на 2012 рік”, а також про зобов’язання облради провести вибори голови. Представляти інтереси “Фронту змін” буде народний депутат Геннадій Москаль. На стадії попереднього розгляду суд дозволив присутність журналістів із фото-відеозйомкою та прямою трансляцією. Запрошуємо журналістів на засідання з метою висвітлення процесу в своїх ЗМІ. Адреса суду – м.Чернівці, вул.Головна, 246.


30.01.2012

Міліція видає дозволи на придбання травматичної зброї кримінальним авторитетам

19 грудня 2011р. у смт Великий Березний Закарпатської області було скоєно вбивство місцевого мешканця Павла Опаленика.
– Мало того, що вбивця – кримінальний авторитет Володимир Копча – цілий рік перебував у розшуку, при цьому не криючись жив у себе вдома і спокійно зник після вбивства через повну бездіяльність міліції, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Виявляється, що Великоберезнянським райвідділом міліції йому було видано дозвіл на придбання й носіння травматичного пістолета Форт-12Р. Підстава – Закон України “Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”, хоча всім, а міліції – в першу чергу, відомо, що В.Копча у своїй злочинній діяльності спеціалізувався якраз на переправленні нелегалів за кордон. За моїми даними, виданий В.Копчі травматичний пістолет також був задіяний при скоєнні вбивства.    докладніше 


26.01.2012

Геннадій Москаль хоче перенести Конституційний Суд у Жашків

Причина – рішення Конституційного суду України засекретити інформацію про доходи та майновий стан чиновників. Рішення було прийнято у відповідь на звернення депутатів Жашківської районної ради (Черкаська область), котрі вважають, що оприлюднення майнових даних порушує право на приватне життя громадян.
– Жашківські депутати на пару із Конституційним судом звели нанівець усі зусилля по боротьбі з корупцією в Україні, – заявляє народний депутат Геннадій Москаль. – Норми антикорупційного законодавства чітко вказують, що чиновники зобов’язані декларувати всі свої доходи й і витрати. А тепер без письмового дозволу самих чиновників цю інформацію оприлюднювати не можна. Оскільки початкова ініціатива щодо цього дивного рішення йшла із Жашкова, пропоную перенести туди Конституційний суд. Я вже зареєстрував відповідний законопроект у Верховній Раді – “Про внесення зміни до статті 12 Закону України «Про Конституційний Суд України» (щодо місцезнаходження КСУ)”.


25.01.2012

Геннадій Москаль: “Профспілки – школа капіталізму, або скільки отримує рядовий міліціонер, а скільки – профспілковий бос”

– Згідно з рішенням пленуму ради Профспілки атестованих працівників органів внутрішніх справ України, місячний посадовий оклад голови ради профспілки п.Онищука А.С становить 4.255 грн., – повідомляє народний депутат Геннадій Москаль. – Крім цього йому встановлено надбавку “за високі досягнення праці” в розмірі 50%, тобто 2.127,5 грн. До якої встановлено ще одну надбавку “за стаж у профспілкових організаціях” –  50% від посадового окладу, тобто ще 2.127,5 грн. Крім того, голові ради профспілки встановлено надбавку в розмірі 20% посадового окладу за нагородження відзнакою Профспілки атестованих працівників ОВС “За заслуги”. Це ще 851 грн. Нарешті, розмір щомісячної премії Онищуку А.С. встановлюється в розмірі 100% від посадового окладу, тобто ще 4.255 грн. Разом виходить 13 тисяч 616 гривень. Для порівняння – це більше, ніж зарплата міністра МВС.
При тому, що рядові міліціонери ледь отримують 1500 грн., живуть у злиднях, не мають грошей ні на харчі, ні на одяг, ні на оренду житла. А профспілкові боси жирують, бо профспілки МВС в умовах сьогоднішнього часу стали школою капіталізму. 
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions