підписатись на розсилку
 
Новини
Фото
Біографія
Документи
Законодавчі ініціативи
Контакти
   
 

Новини
10.07.2012

Засуджений екс-голова Заставнівської РДА й далі стріляє зі зброї, погрожуючи людям


Народний депутат Геннадій Москаль направив Генпрокурору України Віктору Пшонці депутатське звернення з проханням підготувати процесуальний документ про перегляд вироку Першотравневого районного суду Чернівців відносно екс-голови Заставнівської райдержадміністрації Михайла Бойчука.– Жорстоке побиття М.Бойчуком та його родичами рибалок викликало величезний суспільний резонанс в Україні і навіть за її межами, однак злочинці в результаті отримали невиправдано м’який вирок – по 5 років умовно, – йдеться в зверненні.    докладніше 


09.07.2012

Генерал Москаль про перейменування міліції в поліцію: "Якщо бордель поганий, то не ліжка треба міняти, а блядей"

Перший заступник голови парламентського комітету з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Геннадій Москаль на своїй сторінці в соціальній мережі facebook (http://www.facebook.com/#!/hennadii.moskal) прокоментував намагання "штабних крис" з Партії регіонів Василя Грицака і Валерія Коновалюка провести "реформування" МВС шляхом перейменування міліції в поліцію.

- Нагадую, Вася ніколи не був міліціонером - він займався поставками носків та іншого обмундирування для міліції, а мачо Валєра - усього навсього штабна криса, що промишляла фарцовкою машин з Німеччини, - серед іншого заявив пан Москаль, характеризуючи авторів відповідного законопроекту.

Детальніше дивіться на персональній сторінці Геннадія Москаля в соціальній мережі facebook.

 

Прес-служба Геннадія Москаля


06.07.2012

Геннадій Москаль закликає Чуднова і Муца не влаштовувати гру на публіку, а зробити мужній громадянський крок — вийти з “Партії регіонів”

Геннадій Москаль закликає депутатів від “Партії регіонів”, зокрема Василя Чуднова та Ореста Муца, не влаштовувати театралізованих дійств на зразок падіння в обморок і відкликання своїх голосів за Закон “Про засади державної мовної політики”.
— Якщо політична сила, яку ви представляєте, так нахабно й цинічно використала ваші картки під час голосування, то треба не влаштовувати гру на публіку, а зробити мужній громадянський крок — вийти з “Партії регіонів”, — вважає Г.Москаль. — Це й буде найкращим доказом того, що ви любите й захищаєте українську мову на ділі, а не на словах…


06.07.2012

Чернівецька облрада і держадміністрація мають публічно висловити своє ставлення до схваленого парламентською більшістю Закону “Про засади державної мовної політики"

Геннадій Москаль звертається до Чернівецької обласної ради із закликом провести позачергове засідання з питанням про ставлення депутатського корпусу до схваленого парламентською більшістю Закону “Про засади державної мовної політики”. Нардеп закликає також голову Чернівецької ОДА Михайла Папієва та його першого заступника Григорія Галиця оприлюднити своє особисте ставлення до вказаного закону. Мешканці Чернівецької області мають повне право знати позицію своєї влади з цього принципового питання, — вважає Г.Москаль.


03.07.2012

Чернівецька влада нарешті відреагувала на критику — область із останнього місця пересунулася на передостаннє!

Неодноразово висловлювана критика “позитивно” відобразилася на обсягах виробництва промислової продукції Чернівецької області, — повідомляє народний депутат Геннадій Москаль. — З останнього місця, яке займала область у січні — квітні 2012 року, за показникам січень — травень вона зайняла передостаннє місце!   докладніше  
ЗМІ


(C) Геннадій МОСКАЛЬ. Розробка сайту: Unique Directions